Prosinec 2013

To snad není možné....

21. prosince 2013 v 21:11 | Tartufína
Ahoj.

Tak co, taky Vás tak štve, jak se blog mění? Třeba teď jsem chtěla přidat pokračování minikomiksu Fjordie, ale nemůžu - a proč?! Protože je blog opět pozměněný a nejdou mi přidat žádné obrázky ..... Nevíte, jak na to? Prosím, kdo by věděl, napište mi do komentářů jak na to. Zrovna když mám čas a chci něco přidat, nefunguje to..... Nejlepší by bylo, kdyby blog zůstal takový, jaký byl.Design....?

15. prosince 2013 v 17:35 | Tartufína

Ahoj milí návštěvníci blogu :o)

Tak co, jak se těšíte na Vánoční svátky? Čekají na nás za dveřmi a každým dnem jsou nám blíž a blíž. Každý z nás kupuje dárky pro své blízké a vyzdobujeme své pokoje do vánoční atmosféry, a tak ěm napadlo, že i blog bych měla tak trochu vyzdobit :)

Vytvořila jsem proto tento design na zimní téma. Doufám, že se Vám líbí. zřejmě hos em nastavím během příštího týdne, ještě uvidím, ale rozhodně ho tu očekávejte :)

Já zatím jdu, zítra píšeme test z chemie, tak si to nechci zkazit :)

Tak se mějte! :)

Fjordie - Part 1 ( Minikomiks )

10. prosince 2013 v 21:11 | Tartufína

Bylo nebylo........


Taky Vám tak blbne blog...?

7. prosince 2013 v 14:22 | Tartufína
Ahoj.
Taky Vám tak blbne blog? Když napíšu článek, ani se tu nezobrazil a nezobrazují se mi ani napsané komentáře! taky to tak máte...?


Ariel Sandwich - Siminka na stáhnutí ( TS3 )

7. prosince 2013 v 14:17 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorba

Ahoj :)

Tak jsem si zase pustila simíky a začala jsem tvořit :) Minule to byly vzory, tentokrát je to siminka Ariel Sandwich :) Doufám, že se Vám bude líbit a rádi si jí stáhnete :)

V celém článku jsou další fotky + DOWNLOAD :)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)