Listopad 2013

Vyděšená Bára

10. listopadu 2013 v 14:45 | Tartufína
Ahojky :)

Tak co, jak jste si užili víkend? :) Já docela dobře, ale utekl ( vlastně jako ostatní víkendy ) docela rychle :D
Dnes jsem byla opět u Barči ( kdo neví, Barča je kůń ;) ) . Měly jsme vyjížďku do lesa a musím říct, že byla moc pěkná :)
Ikdyž nakonci vyjížďky se Barča lekla kluků, kteří seděly na kolech u lesa naproti louce, kam jsme měly namířeno. Ti malí kluci dělali docela hluk, volali na sebe, hlasitě mluvily a smály se. Nevím proč, obvykle barče kola ani velký hlůk nevadí, ale dnes nevím, co se stalo, ale dostala z nich velký strach.
Nejdříve se jen dívala na kluky na kolech, ale v pohodě šla krokem dál k louce, ale pak se zastavila a koukala na ně dál. Pohladila jsem jí po krku a doufala, že se uklidní a půjde dál, maximélně že uskočí do strany, jako to obvykle dělá, když se nečeho vyděsí. Ale dneska ne. otočila se a rozebhěla se po louce. Cválala semnou a chvíly mi připadalo, že nachvíly přešla do trysku. během chvíle jsme byly od začátku louky skoro až na jejím konci. Naštěstí jsem se ale v sedle udržela a Barču jsem po chvilce dokázala zastavit a uklidnit.


Ale teď přejdeme k blogu :)

Docela mě teď baví upravování fotek, takže zřejmě ještě nějaké přidám
Kdo by chtěl může si u mě objednat úpravu fotek. Stačí napsat pod tento komentář co s fotkou chcete udělat :) Na fotku mi dejte odkaz do komentáře nebo mi ji pošlete na tartufinadesigny@email.cz :)


" Horsing "

6. listopadu 2013 v 20:37 | Tartufína


Včera jsem zapla simíky a začala tvořit. vytvořila jsem siminku jako jezdkyni a koně a nafotila jsem je. Rozhodla jsem se, že se o ně s vámi podělím na blogu :) Doufám, že se Vám budou líbit! :)


Superman Pattern

2. listopadu 2013 v 19:05 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorba
Ahojky :)

Jsem tu opět se vzory do The sims 3. Přemýšlela jsem, jaký vytvořit, a jelikož je docela oblíbený znak Supermana, rozhodla jsem se ho vytvořit :)


Tak doufám, že se Vám vzor bude líbit :)
MŮŽETE KOPÍROVAT NA SVÉ BLOGY

P.S : Kdyby sjte mělý jakýkoliv problém s downloadem, napište do komentářů! :)


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)