Říjen 2013

Zpátky do sedla

20. října 2013 v 10:29 | Tartufína
Ahojky :)

Tak jak se dnes máte? :)Já celkem fajn, ale při pomyšlení, že je zítra pondělí, mi nálada trochu klesá.
Ale zase se velmi těším na dnešní vyjížďku. včera jsem byla taky jezdit na koni a byla to ta nejlepší vyjížďka vůbec :) Klusaly jsme strašně dlouho a dlouhé trasy a les byl kráísně barevný..... V jednu chvíli jsme byly v části lesa se stromy se zelenými listy, jinde s listy žlutými nebo červenými.
Z včerejšího ježdění jsme pořídila i foto :


Tohle je Barča těsně před čištěním ( je to dost vidět, v hřívě má i kosuky sena :DDD )

Chtěla jsem toho vyfotit víc, ale jelikož jsme měly na spěch a můj mobil byl na pokraji samého vypnutí ( ano, opět jsem si ho zapoměla dát na nabíječku -_- ) , tak mám foto jen jedno ( jendo mám ještě v mobilu, ale to je dost nepovedené :D ) :)

A co děláte vy? :) Já jsme také začala hrát Star stable online a konečně jsem STAR RIDER :3 :) Kdo tu hru taky hraje a chtěl by si mě přidat, napište mi :) Musím ale říct, že je to super hra :)

No, tak já si jdu obléct rajtky, nasadím helmu, obuju boty a jdu ke koním :)

Tak s ezatím mějte a užijte si neděli ! :)

Vampire diares - pattern ( DOWNLOAD )

13. října 2013 v 16:14 | Tartufína
Tak jak už jsem se zmínila v minulém článku, vytvořila jsem pár free downloadů do The sims 3, a tohle je jeden z nich, ke kterému mě inspirovala moje nejlepší kamarádka :)

Doufám, že se Vám download bude líbit.


Čas rychle letí

13. října 2013 v 16:08 | Tartufína
Ahojky :)

Po nějaké době opět píšu článek na blog s omluvou, proč jsme tu nebyla. No, všichni to asi známe - škola a povinosti = žrouti času. The sims sice párkrát zapnu, ale nemám čas fotit a sepisovat komixy jako to bylo o prázdninách, což doufám, chápete. kouklaa jsme ale, že nejsem jeidná, kdo omezil svojí aktivitu na blogu a komu se snížila návštěvnost.
Já však doufám, že se návštěvnost opět zvýší, ovšem - návštěvnost není to hlavní ;)

Doufám, že se nezlobíte, že jsme tu tak dlouho nebyla, ale opravdu jsem neměla čas. Mám hodně věcí do školy, do toho kroužky a každý víkend chodím jezdit na koni, takže asi chápete, že jsem neměla na blog tolik času :)

No, nebudu se tady trapně omlouavt, přeci jenom - blog není povinnost, ale koníček.

Mimochodem - za dobu, co jsem tu enbyla, jsem pracovala na downloadech do The sism 3 a také an videu. Budu se snažit ho sme co nejdříve dát :)

Zatím se mějte :)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)