Září 2013

Harry Potter pokračuje....

15. září 2013 v 17:26 | Tartufína
Už určitě hodně z vás ví, že J.K. Rowling píše něoc pro Warner Bros a my tak můžeme očekávat pokračování HP. Nebude to ale stejné, jako předtím, půjde teď o něco jinéhoa bude to spíš takové rozšiřování kouzelnického světa.
Nevím jak vy, ale já s etedy moc těším.

Jinak atdy je video, které sice s novým filmem NEMÁ nic společného, ale mě se to video líbí...a le ej takové smutné :(


Design pro Dominiku

7. září 2013 v 18:53

Ahoj! :)

Omlouvám se, že jsem teď nepřidala mco článků, ale začala škola a je toho teď trochu moc :)

Slíbila jsem ale Dominice design a tady je jeho náhled. Samozdřejmě obsahuje i pozadí menu a stránky + ikonku blogu a avatar, ale zveřejňuji pouze záhlaví, zbytek ti nastavím na blog během týdne :)

Doufám, že se ti design líbí! :)

Jinak jak jste s eměli první týden ve škole? Jste rádi, že už je víkend...? :)

Jak nahradit jezdecké oblečení

3. září 2013 v 19:55 | Tartufína

Ikdyž je tento blog zameřen především na The sims, myslím, že není chybou, když jsem přidám i články jiného tématu :)

Tentokrát se článek bude věnovat tak torhcu koním, spíše řečeno ježděním na nich. Sama jsem začala jezdit na začátku prázdnin, takže se rozhodně nepovažuji za nějakého " profíka " . Ale tipy na to, jaký oděv si vzít na ježdění na koni pokud nemáte správnou výbavu, by se mohl hodit zvlášť pro ty, co s koňmi začínají :)


Poslední prázdninový den...

1. září 2013 v 15:27 | Tartufína

Ani to není možné, jak ty dva měsíce rychle utekly... V červnu už jsme se těšily na bazén, sluníčko a dny bez školy, jako by to bylo včera. A zítra zase do školy......
Těšíte se někdo, nebo by jste si rpázdniny ještě prodloužily? :)

Ale konec řečí o škole. Prázdniny ještě jsou, a to sic epsoeldní den, ale jsou. Docela je mi lítot oho, že jsem za celé rpázdniny nezveřejnila ani jeden díl Howling wolves...... Ach jo, ten komiks mě tak abvil... Stáli byste ještě o jeho pokračování? :)

Zatím se mějte a užívejte si posledního rpázdninového dne, čas utíká rychle.... ;)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)