Srpen 2013

Poplašený kůň

24. srpna 2013 v 16:48 | Tartufína
Ahojte :)

Tak co, taky už Vám leze krkem, jak v televizi a všude jinde diskutují o tom, jak brzy skončí prázdniny? A jak s evlastně máte, těšíte se do školy, nebo by jste si raději prázdniny o pár týdnbů prodloužily ? :)

Já jsem se minuel docela divila, když jsem se dozvěděla, že do školy už se jde příští pondělí! :D Přecijenom o prázdniny nedáváte takový pozor na to, kolikátého je a brzy vám vše uteče.

Letošní prázdniny jsem měla docela dost nabité, byla jsme u kamarádek, jezdila jsem na koni, chodila jsem do bazénu.... však to znáte ;)

Sice už kamarádky odjely na dovolenou a na koupání už moc počasí není, ale celý příští týden můžu ještě chodit jezdit na koni, no a o školu budu chodit jendou za týden. Ovšem ve čtvrtek jsem byla jezdit na klisně Báře no a hádejte, co se stalo....

Jela jsem na takové pěkné cestě u lesa, když najendou Bára koukla mezi stromy a najednous ebou strašlivě škubla a uskočila! Nidky dřív s emi koník takhle nepolekal, takže to byla moje premiéra :D Ale enbylo to zas až tak strašné, nespadla jsem a Barča se pochvilce zase uklidnila. Jenže pak jsem jela dál a stalos e skoro totéž - ze zatáčky vyjela nejaká starší paní na kole a jak to Barča nečekala, opět sebou škubla. Naštěstí se nikomu nic nestalo :)

Pro dnešek je to asi všechno, možná ještě něco přidám během týdne, uvidím kdy, protože od pondělka budu asi každý den u koní, takže nevím,a le určo ěnoc přidám ;)


ZDROJ OBRÁZKU : Google.com

Znáte Ámose.....?

14. srpna 2013 v 18:56 | Tartufína
Ahojky :D
Pamatuju si, že jednou sjem Vám slíbila, že Vám an fotce ukážu Ámoska, našeho pejska. Je to anglický bulteriér a je to docela " šašek " ( :D ) , ale jak ej vidět, tak trochu i " gaučák " :D

Big comic competition - Vyhodnocení 1. kola

14. srpna 2013 v 10:02 | Tartufína

Ahojky! :) Tak už tu mám rpo Vás konečně vyhodnocení prvního kola soutěže BCC ! :) Myslím, že všichni můžete slavit úspěch, protože váš počet bodů je docela slibný - a to u všech - :)

No, ale nebudu zdržovat.... Do celkového vyhodnocení jsem započítala mnou přidělené body, bonusové body + anketní body.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU ! ;)


Big comic competition - 1.kolo + zadání pro kolo druhé

8. srpna 2013 v 16:07 | Tartufína


A je to tady! Přichází 1. kolo soutěže BCC ! Každého soutěžíácího ohodnotím a přiřadím body. Nejlepší účastník v tomto kole odemně získá 1 bonusový bod + hlas v ankete, která se do soutěže také započítýává. jen připomínám, že v této soutěži se nevypadává, tudíš mi hned můžete posílat zadání i do druhého kola soutěže :)


Více naleznete v celém článku ;) :)))


Jak to bude tento týden...... ?

7. srpna 2013 v 9:43 | Tartufína
Ahojky :)

Tak se Vám´opět hlásím. Já vím - jendou tu jsem, něco napíšu a pak několik dní zase nic. Jenže nemůžu být přeci pořád u PC, když je venku tk rkásně a teplo. Často teď jezdím na koupaliště, protože v tom vedru je bazén asi to nejlepší, co může být.

Taky jsem si přez prázdniny našla nového koníčka, a to doslova. Začala jsem totiš jezdit na koni a možná budu chodit i do jezdeckého klubu.

jízda na koni mě strašně baví. Naposledy jsem byla jezdit toto pondělí, kde jsem jezdila v jízdárně a pak jsme jely na vyjížďku s trenérkou plus s mými kámoškami.


No, konec řečí a pojďme si říct, co Vás na mém nlogu čeká v tomto týdnu :)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)