Červenec 2013

Sims Reality Show ( On Farm )

25. července 2013 v 20:01 | TratufínaAhojky :)
Po několika dnech se vám zase hlásím s další novinkou :)
Na blog jsem totiš chystala takový malý film, a když už jsem natočila skoro všechny záběry, došla jsem k závěru, že je prostě nudný . Přišla jsme proto s nápadem udělat takovou simíkovskou reality show, do které byste se zapojily i vy.

Celá Reality Show by se odehrávala na statku, kde by Simíci po nějakou dobu bydleli a měly by mnoho poviností - starat se o zvířata od těch nejmeněích až po koně, o pole, o zeleninovou zahrádku atd. Některým už možná dolšlo, že jsem se inspirovala opravdovou Reality Show Farma, kterou dávali v televizi minulé léto ( nebo předminulé?! Já už nevím :D )

Celá Reality Show by měla tedy podobný základ.

No a jak by to probíhalo. Během několika dní byhc Vám sem dala jeden díl této Reality Show, který by byl nadabovaný. Vy byste se do této soutěže vlastně také zapojily, jelikož byste v každém díle hlasovaly pro určité simíky.

No, jediné, co zatím mám, je seznam soutěžících. nedělala sjem jich hodně, protože čím víc by bylo soutěžících, tím více dílů by bylo a netuším, jestli bych to všechno přez prázdniny stihla. Uvidíme :)

No a když už jsme u toho seznamu soutěžících, tak já Vám je rovnou předtavím. Žádný popis k nim psát ale nebudu, obrázek o nich si udělejte až v průběhu soutěže :)


Tak, to jsou oni :D Všihcni simíci jsou mojí tvorby , ale nesmím zapomenout na Cloe, která je tvorbou Shenny. Původně měla být Siminka Cloe jednou z postav v mém simíkovském seriálu " Osudy ze Střědní školy " , ale kvůli předčasnému ukončení tohoto seriálu jsem Siminku nemohla použít. Jelikož jsem s Shenny v kontaktu, domluvily jsme se, že dám její siminku do filmu. Jenže jsme se rozhodla, že film nedodělám a místo toho udělám Reality Show, takže jsem její Siminku zařadila sem :)

A co si o soutěžících vlastně myslíte? Kdo je Vám nejvíce sympatický a kdo nejméně? :)

Tak se zatím mějte a ahoj :)Novinky & Obrázek do soutěže

19. července 2013 v 19:04 | Tartufína
Ahojky! Tak co, jak se máte? :) Taky je u Vás takový vedro? U nás jo. Dnes jsem byla v Praze a šla jsem s babičkou na Tutanchamona, je to vlastně výstava´Tutanchamonovy hrobky. jsou to sice repliky, ale docela dobe udělané. je to obrovské a koho zajímá historie nebo třeba Egypt, tak doporučuji :)
omlouvám se, že jsem u mých Affs/SB v poslední době nezanechala moc komentářů a nepíšu na blog články, ale jsem teď každý den do večera venku a v těch vedrech se taky často koupu v bazénu :)
Jinak pokud tohle čteš Katee ( v což doufám :D ) , tak ti jen chci říct, že letní design an tvůj blog ti nastavím nejpíše během příštího týdne, doufám, že to nevadí ;)

Zítra tu asi taky nebudu, protože mám další vyjížďku na koni. Takže nevím, sice se navečer vrátím, ale pak asi pojedu k babičce, takže opravdu nevím :)

Mimochodem - takly jsem postoupila do 3. kola v Miss Sims a jako další zadání do 3. kola bylo téme " Láska " . Hned jsem vše nafotila a tady je výsledek :No žádnou slávu nečekejte, nějak extra krásně to nafocené není a vlastně ( no jó, přiznám se ;D ) jsem nikdy tímto způsobem fotku do soutěže nespracovala, myslím tím takhle fotky v jednom obrázku, ale čekala jsem možná o něco horší, takže tohle ještě ujde, ale v soutěži je tolik konkurentek, které mají o 1000000000000000000 % lepší fotky, tudíš nevím nevím, jak v tomhle kole uspěju ;)

No, uvidíme ;D :D

Teď ale přejdeme k soutěži na mém blogu, tudíš k BCC ( Big Comic Competition ) . Někteří z vás už mi sice obrázek hl. hrdiny komixu do 1. kola této soutěže poslali, ale velká většina ještě ne! Prosím, abyste mi do 25.7.2013 všichni odeslali obrázek. Času na to bylo dost a myslím, že ti co zatím své dílo neodeslali, by za těch pár dnů mohly vytvořit dobrého hl. hrdinku či hrdinu :)

Kdo nezná můj e-mail, tak tady je : tartufinadesigny@email.cz . Na ten posílejte obrázek do soutěže ;) Kdyby jste měli jakýkoli dotaz nebo by se naskytl nějaký problém, napište mi na blog.

Snad je to vše, co jsem vám chtěla říci.

Zatím se tedy mějte a ahoj! :)


EDIT : Obrázky do soutěže BCC posílejte na tento email : tartufininysimici@seznam.cz !!!!! Předešlý e-mail mi totiš hlásí přeplněnou shcránku, ikdyž mám skoro všechny zprávy vymazané.


Děkuji za pochopení :)

Bublinovka

7. července 2013 v 19:09

Ahojky :)

Tak jsem hrála The sims a vyfotila jsem hříbátko, které zrovna rostlo. Vznikla z toho vlastně takováhle celkem vtipná fotografie, u které jsem se rozhodla, že jí dám do bublinovky :)

Všichni už asi víte, co po Vás chciˇ. Doplňte co nejvtipnější větu do bubliny :)Piště do komentářů. Nejlepší hlášku odměním týdení reklamou na blogu, diplomem a jmenovkou.

Nestyďte se a neříkejte, že Vaše nápady jsou trapné, protože vše je originál a " trapné " to opravdu není :)

Tak se zatím mě´jte a ahoj :)

Vyjížďka na koni

5. července 2013 v 21:02 | Tartufína
Ahojky :)

Tak jsem dneska byla na vyížďce na koni. měla jsem ze začátku trošinku strach, ale jakmile jsem se vyhoupla do sedla, bylo už vše v pohodě. Dostala jsem krásnou kobylku, které, představte si, bylo už 22 let ! Takový věk byhc jí ale opravdu neřekla, byla strašně čilá, rychlá, a krásná.Jmeovala se Nelza. Když mi instruiktorka řekla, že mi dá jednoho z nejvyšších koní ze stáje a že pojedu jako první, trochu ěm to vyděsilo, protože nějakou tu dobu už jsem na koni přecijenmon nejela, ale nějaké zkušenosti už jsem přecijenom měla.

Instruktorka mi teda kobylku osedlala a já se konečně mohla vyhoupnout do sedla. Během chvilky jsme pak vyjely na hodinovou vyjížďku. Jako první jela instrukrka a já byla hned za ní ( tedy vlastně první z těch jezdců, co si tu vyjížďku zaplatili ). Na vyjížďce nás bylo šest ( čtyři´jezdci + dve instruktorky - jedna v zadu a jedna vepředu ) a jeli sjme zasebou.
Super na tom bylo to, že to není jako někde, že jen sedíte v sedle a oni vás vodí. TO VŮBEC NE ! Intruktorky jedou také na koni a jen Vám poradí, třeba například to, jak vysedávat v klusu a ve cvalu, jak pobídnout koníka, a tak dále.

Na vyjížďce jsme nejdřív jeli lesem, což bylo super, akorát tam bylo hodně much a taky hovada. Naštěstí mě žádné hovado nekouslo, ale koník Lucky, který jel předemnou a jela na něm instruktorka, se trochu oháněl a bylo vidět, že mu ty mouchy a otravná hovana překážejí. Moje kobylka Nelza se ale naštěstí vůbec neplašila a byla hodná, ale občas si tlamou drbala nohu nebo co, protože jí tam asi kousnul nějaký hmyz.

Pak jsme jely na louku kde jsme přešli do klusu a pomalu jsme se začali učit vysedávat. Dřív, když jsem chodila jezdit na koně jinam, jsem klus nesnášela, protože jsem pořádně neuměla vysedávat, jelikož mi to nikd ypořádně nevysvětlili.
Nyní ale můžu říct, že je to můj nejoblíbenější chod, protože jsem se to během chvilky na vyjížďce naučila a klusala jsem pak docela v pohodě. Dpokonce jsme pak púřešli také do cvalu, který už je docela rychlý. zezačátku jsem měla pocit že vypadnu ze sedla nebo že ěnjak úpřepadnu,a le pak už si zvykla a bylo to lepší. Z louky jsme s epak vydali po silnici v nějaké vesnici a pak jsme znovu klusali na louku. Po louce jsme jeli chviličku a zahlédli a zahlédli jsme kopec.

Instruktorka nám řekla, že do kopce budem chvíli klusat a pak že přejdeme do cvalu a že se hlavně nemáme předbíhat, protože by to v téhle chvíli mohlo být i trochu enbezpečné. Já si teda musela Nelzu docela dost hldíat, rpotože měla tendence Luckyho neustále předbíhat. Instruktorka mi ale řekla že je to v pohodě, že ej hold Nelza trochu dominantnější a že ej to hold rychlý koník.

S nezou sjme to ale zvládly, Luckyho nepředběhla ( ikdyž jsem jí občas musela trochu hlídat :D ) a všechno bylo v pořádku. Nahoře na kopci jsme se pak vydali loukou na silnici, kde sice nejezdilo mco aut, ale dvě jsme přecijenom zastihli. Nikdo ale nepadl a žádný koník se nespalšil a bylo všechno v pohodě. Ke konci vyjížďky už sjme jeli jen pomalý krokem, protože jsme byli vysíleni a nám a určitě i koníkům už muselo být hrozné vedro.

Když jsme dorazili na farmu, instruktorka nás pochválila, že nám to všem šlo, takže jsme byli rádi :D

No na to, že nikdo z nás nebyl mco zkušený jezdec, tak to bylo fakt super a nečekali sjme, že hned pojedeme rychle!

Bylo to vážně super a ti co si to přečetli, tak jsou fakt borci, protože většina lidí s ena článek určitě podívá a radši blog opustí :D

Zatíms e mějte a ahoj, možná sem dám z vyjížďky i nějaké fotky :)

Big comic competition - zadání pro 1. kolo

3. července 2013 v 18:47 | TartufínaAhojky ! Už jsme uzavřela přihlášku do soutěže BCC a zde je seznam lidí přijatých do této soutěže :

Luci
Pett
Bája
Aileen
Shenny
Simmie

Doufám, že mi úkol pošlete a bude s emoci se soutěží začít :)

Je vás šest, čekala sjme, že Vás bude méně, takže děkuji, že jste se přihlásili, mimojiné Vás čekají také pěkné ceny :)

No a v celém článku už najdete zadání prvního úkolu :)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)