Červen 2013

Výzo & Prázdniny

28. června 2013 v 19:20 | Tartufína
Ahojky :)

Tak dneska bylo výzo, co?! :D No u mě docela dobrý, co u Vás ? Doufám, že jste spokojení se svými výsledky a že vaše vysvědčení dopaldo dobře. To moje dopadlo skroo stejně jako v tom prvním pololetí, takže žádná extra změna :D

A už víte co bduete dělat o prázdninách? :)

Já celkem jo. Příští pátek tu nebudu, rpotože odjíždím se svými kamarádkami se kterými se vidíme jen o prázdniny, protože bydlí daleko a na prázky jsou u babičky, která zas bydlí blízko ( já vim máte v tom teď ais trochu guláš, co? :DDDDD ) jedeme na farmu s koňmi kde jsme si zařídily vyjížďku. Už trochu jezdit umíme, alespoň ty základy, rpotože jsme dřív trochu jezdily, ale rozhodně ejsme žádní " úžasní " jezdkyně :D Budeme tam taky pomáhat, ale na to se taky strašně těším :)

Tak mi držte palce, ať nevypadnu ze sedla, protože jsem nějaký ten pátek na koni nebyla, ale já myslím, že se ještě udržím ( :D )

Taky pojedeme do Aquaparku, na což se taky mco těším. Už sjem tam párkrát byla a je to tam bezva, fakt super, takže kdo tam ještě nebyl, doporučuji, ikdžy to sice není moc levné, za tu zábavu tam to stojí :)
Občas také chodím pomáhat do blízkého útulku rpo pejsky, které venčím. Takže útulek o prázdninách také rozhdoně navštívím :)

Samozdřejmě toto nejsou všechny výlety za celé rpázdniny,a le jsou to ty nehlavnější. nebojte, an blog ale články přidávat budu, čas se vždycky najde :) Mimochdoem - také pro vás chystám takové překvápko ( zase, co? :DDDDD ) , tak snad s ebudete těšit ( né, teď vám fakt nebudu řikat,c ot o je :DDDD )Tak se zatím mějte, promiňte mojí horu překlepů ( no jo, to jsem celá já ) a mějte se hezky :) Já padám hrát The sims 3 :DDDD


P.S : Když už jste si přečetli tento článek... nechcete ještě hlasovat pro ěm tady...? :DDDD


Howling Wolves - 5. díl - Zahrada u zámku

23. června 2013 v 16:07 | Tartufína |  Howling Wolves


Ahojky ! :) Tak co? jak si užíváte sluníčka? :) Dne suž sice není takové vedro, u nás bylo jen okolo 24 stupňů, ale i to je dobré :) Dneska jsem nastavovala tři designy - jeden pro Desiresims, další pro Sims-simici23 a poslední dess pro sebe. ten můj je dost obří, ale vyhcázími, jelikož mám širokou obrazovku. VYCHÁZÍ DESIGN I VÁM ? Já doufám že ano a že se vám vejde na obrazovku, ty rozměry jsem zase moc dobře neodhadla :D

Nyní už ale ke komiksu :) Celý komix je jako vždy v celém článku :)


( Zase ) nový design ...... ?

22. června 2013 v 18:55 | Tartufína

Tak jsem se opět dala do vytváření designů a vzniklo z toho tohle. Ten design, co mám teď nastavený, se mi popravdě moc nelíbí . Měly tam být jiné okraje, ale ty nešly nastavit, zase mi to nějak blbne :/ No, tak co myslíte? Líbí se vám tenhle design?

A mám ho vůbec změnit...?

BIG comics compitition - Přihláška

17. června 2013 v 20:37 | Tartufína

Ahojky !

Nejen že Vám přináším nový design, ale také novou soutěž. JE VELICE JEDNODUCHÁ a odměny myslím stojí za to ;)

Jedná se o komixovou soutěž, kterou by měl zvládnout jak nezkušený amatér, tak i schopný " komiksář " .

Každá práce se cení a díky této soutěži nejen že zviditelníte svůj blog, ale také svoje komiksy a další tvorbu.

Pokud Vás soutěž zaujala, klikněte na celý článek. pravidla jsou jasná a mylsím, že většina blogerů by zájem mít mhola ;)


Alison Stewarten - Download

16. června 2013 v 14:21 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorba

Včera jsem si do hry stáhla pár downloadů a napadlo mě z nich utvořit siminku. Nedávno jsem si také pohrávala se vzory, a ten gepardí vzor, co má siminka Alison na šatech, je mé tvorby :)

Myslím, že siminka je hezčí než ta moje první předešlá, ale ( nebudeme si nic nalhávat :D ) stejně nečekejte žádnou krasotinku, jakou dokáží jiní tvůrci :)

DOWNLOAD NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU :)


Howling wolves - 4. díl - Co si o tom myslíš?

12. června 2013 v 18:21 | Tartufína |  Howling Wolves

Ahojky :) Tak se zase po nějaké době hlásím :) Moc se omluvám, že jsem tu několik dnů nebyla, ale psali jsme teď test z matiky a z Čj, mám namysli čtvrtletky, a do toho ještě bylo různé zkoušení a menší testy, takže jsem se musela učit. V pátek ještě píšeme test z chemie, ale snad to bude dobrý :) No a pak už bude pohodička, protože v pondělí se uzavírají známky a pak už to bude lážo plážo :D

No ale nyní ke článku :)

Opět mám pro vás další díl komix Howling wolves. Nyní už je to čtvrtý díl a doposud měl komix docela úspěch. Moc vám děkuji za komentáře, ať už pochvalné či některé s trochou kritiky :)

Celý dnešní díl komixu naleznete opět v celém článku ;) :D :)


Jaký design...?

2. června 2013 v 14:32 | Tartufína
Ahojky :)

Tak jsem se trochu nudila a vytvořila jsem dva designy. S tímhle, co mám teď nastavený na blogu, nejsme moc spokojená, moc se mi nepovedl :D Takže jsem vytvořila nové, ale nevím, jaký si mám vybrat. Každopádně oba jsou jednodužší a nejsou nijak extra úžaní, ale myslím, že jsou mnohem lepší než ten, co je tu teď nastavený :D


Tak tohle je ten první. Barvami je opět dozelena, takže je lehce podobný tomuhle. Téma je jaro a léto.


A tohle je ten druhý. Mylsím, že je ejště o něco jednodužší než ten první. Téma je takové neutrální, nepatří k žádnému ročnímu období...


No tak já nevím. Mě i napaldo, že byhc si design někde objednala, ale zase bych sem chtěla dát i něco z mé tvorby....

Tak co mysíte? je lepší ten orvní nebo ten druhý? Nebo si mám deisgn raději někde objednat?

Zatím se mějte a ahoj ! :)


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)