Duben 2013

Kamarádka " na dvě věci " - Sejdeme se v parku... - 2.díl

24. dubna 2013 v 18:27 | Tartufína


Ahojky :-) Tak jsem včara nafotila obrázky k tomuto komixu a dnes už vám ho konečně můžu ukázat =)
Doufám, že se Vám díl bdue líbit :) ;) Mimochodem - kdo nečetl první díl, naleznete jo TADY.

Ale teď už k druhému dílu ! :DDDD :-)

VÍCE NALEZNETE ( JAKO VŽDY ) V CELÉM ČLÁNKU ( CČ ) ;-)
Design + nová úvodní fotka ( ke komixu )

23. dubna 2013 v 20:00 | Tartufína

Ahojky :-) Tak sjem si trošku pohrála s grafikou a vytvořila jsem tento design. Nneí to sice žádná " vychytávka " , ale alespoň něco :D Rozhoduji se, jestli ho sme mám nastavit, ale pořád se nemůžu rozhodnout. S tím, co tu teď mám sjem totiš spokojená, ale zase by to chtělo změnu... no co myslíte ? :-)

Také jsme dnes fotila další díl komixu Kamarádka " na dvě věci " a vytvořila jsem novou úvodku. Víc enaleznete v celém článku ;-)Vzor mé tvorby - Galaxy Pattern - DOWNLOAD

20. dubna 2013 v 19:39 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorba


Ahojky :-) Dnes mám pro Vás opět něco z mé tvorby. Je to Galaxy Pattern ( vesmírný vzor ) který se dá použít na pokrytí stěn, podlahy, třeb apovlečení u postele, oblečení pro simíky a spousta dalšího! Najdete ho poté ve složce se vzory ve Tkaninách nebo v textilu, ale myslím, že jeno z toho, už si to ale přesně nepamatuji, jak že se tak složka jmenuje :D

Snad se vám tedy download líbí :)

Pokud by si chtěl někdo skopírovat download na blog, tak pouze pod mím svolením! ;-)

- Líbí se vám tento download?
- Stáhli jste si tento download mé tvorby do své hry?
- Jaký vzor byste tu do budoucna hctěli mít ke stažení? :-)

Zatím se mějte, ahoj :-)

Kamarádka na dvě věci - Proč? - 1. díl

18. dubna 2013 v 20:01 | Tartufína

Ahojky :-) Tak dnes v tomto řlánku si můžete přečíst nový komix :)

jen upozorňuji - začátek se sice bude odehrávat v prostředí školy, ale nehodlám psát nějaký školní příběh. To rozhodně ne. Takové témáa má už hodně blogů a nehodlám se nějak moc " opičit " . Začátek ale ve školním rpostředí BUDE.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU ;-)

Kamarádka na dvě věci - nový komix

16. dubna 2013 v 18:58 | Tartufína


Ahojky :-)

Omlouvám se, že jsem tu " pár dnů " chyběla, ale nebyl čas. musíms e učit do školy a do toho ještě kroužky, takže teď moc ( spíš vůbec ) nestíhám blog. Tak snad mou omluvu přijmete a stále sme bduete rádi chodit :)

Mězi tím jsem přišla s nápadem na nový komix. nevím, možná ho zkrátím pouze na minikomiks, možná ho ale zdelším na normální kalsický komix. Však uvidíte, o co půjde ;-)

Mimochodem - kdyby někdo náááhodou enchápal, co myslím tím " na dvě věci " , znamená to tak ěnka na nic a na h.... radši nebudu rozebírat :D

Zatím s emějte, a ahoj :-)

Velikonoční soutěž - 1. úkol

1. dubna 2013 v 17:00 | Tartufína


( Obrázek je z google.cz )

Ahojky! Takže tady máte velikonoční soutěž, kterou sjem Vám slíbila! Za účastnení v tomto kole získáte 5 velikonočních vajíček, za správnou odpověď 10 !

A tady už je zadání prvního úkolu :

Simík Russel si o Velikonoční den připravil pomlázku a proutěný košík a vypravil se po Sunset Valley za mladými siminkami si vykoledovat pár malovaných vajíček. U první siminky dostal dvě malovaná vajíčka, poté šel ke druhé simince která mu dala dokonce čtyři vajíčka, třetí siminka mu dala jedno vajíčko a čtvrtá siminka nebyla doma. Cestou se mu dvě vajíčka rozbila. Kolik malovaných vajíček Simík Russel přinesl domů?

Podle mě to je strašně jednoduché, zvládne to snad každý :D


! Komentáře jsou moderovány !


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)