Březen 2013

Velikonoční soutěž

30. března 2013 v 20:35 | Tartufína
Má pro vás zprávu. Dostala jsme nápad na novou soutěž. Bude se týkat velikonoc a půjde o to, kdo nasbítá za celou soztěž nejvíce velikonočních vajíček. Za každou soutěž totiš dostanete počet velikonočních vajíček, a kdo jcih posbírá nejvíce, dostane cenu.


Tady máte rozpis odměn :

1 - 5 velikonočních vajíček - diplom ( buď pro každého jednotlivce, nebo společný )

6 - 11 velikonočních vajíček - diplom ( buď pro každého jednotlivce, nebo společný ) , reklama na jeden týden

12 - 17 velikonořních vajíček - diplom ( buď pro každého jednotlivce, nebo společný ) , reklama na jeden týden, vzor do The sims 3 mojí tvorby

17 - 30 velikonočních vajíček - diplom ( buď pro každého jednotlivce, nebo společný ) , reklama na jeden týden, vzor do The sims 3 mojí tvorby, siminka mojí tvorby

Myslím, že cen je docela hodně, a že se vypaltí se alespoň jedné soutěže zůčastnit :) Zatím se mějtem ahoj! :)

Velikonoční prázdniny

29. března 2013 v 20:27


Ahojky :) Tak co, jak se máte? já docela dobře. Celá anše škola má velikonoční prázdniny až do pondělí, a ve středu jedeme se školou an výlet, takže docela v pohodě :) A co vy? :)

Nedávno jsem vytvořila další sadu vzorů, tak vám sme kdyžtak zase nějaké dám :) Jinak možná že sem přidám i nějakou velikonoční bleskovku ;)

Zatíms e mějte, jdu otetsivat downloady, které sjem si teď stáhla do hry ( The sims 3 ) a jdu nafotit ty vzory :-)

Zatím se mějte, ahoj :-)

Bublinovka - VYHODNOCENÍ + ceny

24. března 2013 v 12:41 | Tartufína
Tak Vám už konečně můžu prozradit, kdo vyhrál v minulé bublinovce! Popravdě jsem váhala mezi dvěmi soutěžícími, a to mezi Katee a Tajemnou Temnotou, ale nakonec jsem si vybarala hlášku Tajemné Temnoty! :) Tady je :Opravdu bylo těžké vybrat vítěze - v tomto případě vítězku. Ale myslím, že nakonec jsem si vybrala docela dobře :-) Co myslíte vy? :-)

A tady je diplom pro vítězku. Zízkává ale také týdení reklamu! :-)
Tak snad se ti cena líbí :)


Jinak slíbila jsem také, že reklamu na jeden týden také dostanou tři nejrychlejší, což jsou Katee, Adah a také Desirée Lydon !

Všem moc gratuluji :-)

Zatím se mějte, ahoj ! :-)

Jarní dárek

23. března 2013 v 10:54 | Tartufína
Ahojky :)

Tak nám před pár dny konečně začalo jaro. Co an to říkáte? :) Podle mě to sice na jaro ještě nevypadá, včera ještě trochu padal sních, ale už opravdu jne málo. A co u Vás? Už u vás začíná jarní počasí, a nebo u vás ještě mrzne? :-)

Ale dost už o počasí, rovnou půjdu k článku ;)
Vytvořila jsem pro Vás takový menší jarní dáreček. Možná někomu přijde vhod :) Je to opět vzor, tentokrát květinový. Popravdě musím říct, že ve hře vypadá lépe. No kdo si stáhne, uvidí sám ;-) Jinak byhc poprosila, aby nikdo tento download nekopíroval na svoji blogy, vytvářela jsem ho pro tento blog a jeho návštěvníky. Pokud se vám ale moje výtvory líbí, klidně si zkopírujte TENHLE .


Vzor do The sims 3 mé tvorby - Gephard

18. března 2013 v 18:52 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorbaAhojky!

Mám rpo Vás báječnou zprávu! Konečně jsme přišla na to, jak vytvořit do hry vlastní vzor! Nejde o žádný recolor nebo tak něco, jde o to, že umím navrhnout a exportovat do hry vlastní vzor. Umím tam nahrát i nápisy, obrázky, atd. No a tpohle vzniklo :) Je to můj první výtvor, takže nic moc , já vím, ale někomu se třeba bude hodit :) Přecijenom nějakou psáci mi to dalo ;-)


Tak co, líbí se Vám tenhle download? Já myslím, že není zas tak úplně nejhorší :)

- Líbí se Vám tenhle download? -

- Stáhli jste si ho, nebo si ho stáhnout chystáte? -

- Mám přidat i další vzory mojí tvorby? -

- Jaký vzor by jste chtěli? -


Tak a příště tu MOŽNÁ očekávejte sousedství mé tvorby, protože jsem taky přišla, jak an to :P Ale to nejdřív musím ztáhnout nové aktualizace :D Tak doufám, že než toi zprovozním, tak že mi ten nápad nikdo envezme! Dalo mi to práci :P :D :-)

Diplom za bublinovku od Katee

16. března 2013 v 18:47 | Tartufína
Ahojky :-)

Dnes jsem dostala diplom za bublinovku u Katee. Moc mě to překvapilo a také za něj moac a moc děkuji :-)Děkuji moc, Katee! :-)

Zatím se mějte, ahoj :-)Tartufína

Bublinovka

10. března 2013 v 17:58 | Tartufína
Před malou chvílí sjem právě dohrála simíky. Trochu jsme fotila a tak mě napadlo z fotek udělat nějakou bublinovku :)
Kdo napíše nejlepší a nejvtipnější hlášu, dostane reklamu a diplom ! A aby to bylo lepší, tak týdení reklamu ejště dostanou ti, kteří budou mezi prvními třemi komentáři ;-)

Tady je fotka :


Do komentářů napište :

Vaší přezdívku :

Adresu blogu :

Co si myslí 1. siminka na obrázku :

Co si myslí 2. siminka na obrázku :


Dárek od Teddy :-)

10. března 2013 v 17:51 | Tartufína
Dostala jsem pěkný dárek od Teddy za to, že sjem jí vytvořila a nastavila design na její blog. Tady je :


Děkuji moc, potěšilo mě to :)


Zatím´se mějte, já jdu zveřejnit bublinovku ;) :D :)

Jak je to doopravdy s AUTORSKÝMI PRÁVY ?

10. března 2013 v 14:20 | Tartufína
Obrázek “http://www.kolobok.us/smiles/icq/unknown.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

PROSÍM O RADU....


Ahojky.

Takže zase se hlásím
Tentokrát bych potřebovala s něčím poradit.

Jedná se o Autorská práva na velice známé´internetová stránce YouTube, kterou zná snad každý.

Jde vlastně o to, že když třeba chcete vložit do videa hudbu , třeba ( dám příklad ) Adele - Someone like you , musíte na to mít nějaké povolení, jinak porušujete autorská práva. No a pak vám video můžou třeba smazat, a nebo nemůžete používat některé funkce atd. No a někde jsem četla, že někdo to porušil tak hdoně a tolikrát, že za to měl i peněžní pokutu ( stalos e to prej někde v USA nebo co ) .

No a já jsem se vás chtěla zeptat, co se s tím dá teda dělat? Když chci přidat hudbu do videa, ale tím vlastně porušuju autorské práva, když nemám povolení? Prý se porušují i tehdy, kdy máte písničku zakoupenou, a dokonce i tehdy, kdy do videa zapíšete jméno autora a název jeho skladby. Co s tím ? Když chci do videa přidávat písničky, ale tím bych vlastně porušila autorská práva, což rozhdoně nechci?

Právě jsme s echtěla zeptat, jestli o tom něco nevíte. Myslím, že docela dost lidí natáčí třeba krátká videa, gameplaye, let´s play


e, cover videa... Viděla sjem už tolik videí, která ( alespoň pdole mě ) žádné povolení neměla a přitom jejich videa nadále fungovala.

Taky jsme se dočetla něco o tom, že může být video v některých zemích blokováno. Co teda s tím?

Na internetu sjem taky našla jednu webovou stránku, kde je prý na stáhznutí hudba která prý neporušuje autorská práva. Jenže jás tou stránkou nemám vůbec žádné zkušenosti a ani nevím, jestli je to zadarmo. Ta stránka je tady : http://www.jamendo.com/en/ .

V přidávání videí na YouTube jsem v podstatě začátečník. Byla bych ráda, kdyby mi tedy někdo pomohl.
Děkuji moc a prosím o radu :(

Zatím se mějte, ahoj...

Achjo :/

2. března 2013 v 17:42
Ahojky :/


Mám špatnou zprávu. Čtvrtý díl seriálou Osudů ze střední školy nějak blbnul. Musel ajsme ho smazat. Vážně mě to našvalo. A není to bohužel jediná věc, která mě naštvala. Celá práce v háji. Vážně " super ". Takže nevím, kdy se tu objeví další díl. Ale určitě se tu objeví. Aspoň v to doufám. Je mi to ale fakt líto.

Zatím se mějte, ahoj :/


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)