Prosinec 2012

Christmas love - 2. část

24. prosince 2012 v 12:41 | Tartufína

A je tu slíbená druhá část vánočního minikomixu Christmas love! Čas běží, večer se blíží a s ním i tento díl tohoto minikomixu! Doufám, že se těšíte, a že si alespoň něco málo přečtete ;)

Více v celém článku ( jako vždy ) ;) ;D

↓↓↓


Christmas love - 1. část

23. prosince 2012 v 16:53 | Tartufína

Mám pro Vás takové menší překvapení v podobě komixu :) Nejednás e o obyčejný komix, ale o speciální vánoční minikomix.

Hlavní hrdinka se jmenuje Tanya
a tyhle Vánoce pro ní nebudou úplně obyčejné ;)
No, však o tom všem se v tomto komixu dočtete ;D

Doufám, že se Vám bude líbit :)


Více najdete v Celém článku O:-)

↓↓↓


SONPH - Poslední kolo

22. prosince 2012 v 17:35 | Tartufína
A je tu poslední kolo SONPH!

Je tu sice po delší době, za což se omlouvám, ale doufám´, že to soutěžícím nebude vadit.

Ale teď už k samotné soutěži!

Posleními soutěžícími, kteří dostali nejvíce bodů jsou Shenny a Bája! Moc Vám gratuluji, už jen to, že jste se dostaly až do posledni části, je podlemě dost dobré.

Chcete, aby jedna z nich vyhrála? Tak jim dejte hlas v anketě npod článkem ↓↓↓ ! ;-) :D

Jinak pravidla znáte, takže mylsím, že je už nemusím opakovat ;)

Písnička o konci světa

14. prosince 2012 v 18:54 | Tartufína
Přesně za sedm dní, tedy za týden má být konec světa. Je o tom psoustu spekulací a věštci se snaží předpovědět, jak to doopravdy bude. No rpostě kolem konce světa je mnoho úvah. No a na youtube jsem náhodou našla tuhle českou písničku o konci světa, chvilkama mě celkem pobavila, možná už jí také znáte :DA co vy? Také na konec světa NEveříte, nebo myslíte, že opravdu nastane?

Volný design mé tvorby - Christmas with fairytales

14. prosince 2012 v 17:57 | Tartufína |  Grafika pro Vás
Ahojky :-)

Tak jsem po delší době zase vytvořila nějaký ten design :) Je " volný " , takže pokud by měl o něj někdo zájem, stačí napsat do komentářů ;) Design můžou získat jen tři nejrychlejší, z čehož nejrychlejší k designu získá ještě jmenovku, avatar a ikonku na blog :-) Pokud by někdo chtěl, design Vám klidně na blog i nastavím. Stačí napsat do komentáře i Váš e-mail a pak se domluvíme po e-mailu na nastavení celého designu :-)

No a teď už pojďme k samotnbému tématu - design je na téma : " christmas with fairytales " , což v překladu vlastně znamená " Vánoce s pohádkami " . Vlastně to vzniklo tak, že jsem chtěla vytvořit nějaký design na téma zimy a nebo alespoň Vánoc, a když jsem spatřila pohádkový obrázek z The sims 2, hnes se mi vybavily Vánoce a pohádky, které k Vánocům samozdřejmě také patří. Design není nijak složitý, je spíše jednodušší, ale myslím, že i v jednoduchosti je krása a že se jinak design celkem podařil.Co myslíte? :) Však posuďtě sami :-)


Tak co? Líbí? :-) Přecijenom je trocu jednodužší, jak už jsme říkala, ale mylsím, že není úplně špatný :)

Kdo má odesign zájem tak PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ !!! :-) ;) :D

Apassionata 2012

13. prosince 2012 v 18:56 | Tartufína
Ahojky :-)

Já vím, že sjem Vám zase naslibovala články, ale zase to nevyšlo. prostě se zase omlouvám. Vím, že článků na tzoto téma je to spoustu, ale já teď prostě nemám čas. Blíží se pololetka s matematiky a z češtiny... z čestiny to bude celkem brnkanča, no určitě mnohm lepší než matika.... No takže se teď musím pořádně učit, což doufám, že každý z Vás chápe.

A jak už název napovídá, dnes vám ukážu takové kratší video z Apassionaty, kdo enví, co to je, je to veliká końská show. Je to opravdu bomba. Dostala jsem dva lístky jako dárek do svého strejdy - Děkuji moc, jsi super ! :o) ← Pro strejdu :D

Na youtube.com jsem našla tohle skvělé video. No ěm se teda strašně líbí! :o) A ta znělka ♥ No nevím, jak vy, ale já mám teda koně ráda a na tuhle końskou show se strašně moc těším ♥ . :-)

No posuďte sami. Takhle to vypadá ↓↓↓ A to je to jen úryvek ;-) :D


Vánoce přicházejí...

8. prosince 2012 v 15:30 | Tartufína

Ahojky :)

Už přez týden jsem na blog nic nenapsala, za to se omlouvám. Ale blog nemám jako povinost, ale jako zábavu. A na tu zrovna v posledních dnech nebyl moc čas. Bylo toho dostdo školy a ke konci týdnu jsem měla chřipku, takže snad chápete, že jsem tu nemohla být. Ale nemyslete si, že jsem se na komixy a blog vykašlala! To rozhodně ne. Dokonce už mám předfocený další díl komixu Life with fin, teď to jen hodím na blog a sepíšu to, což mám zachvíli, ale jde o to, kdy si na to najdu čas. Dnes už to asi enstihnu, protože musím ejště uklízet pokoj a učit se, ale buď zítra a nebo příští víkend to tu zveřejním :) Ale nic neslibuji! Čas teď totiš opravdu moc nemám, zvlášť kvůli škole. Ale na co se můžete těšit tak je POSLEDNÍ KOLO SONPH! Které tu bude dnes večer + ještě umělecké fotky :)

To by bylo prozatím asi vše.

Ale málem bych zapoměla!

Prosím Vás, aby jste obrázek na začátku článku ↑ nekopírovali. Fotka je mé tvorby ;) Děkuji :)*

Zatím se mějte

Ahojky ! :-)


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)