Listopad 2012

Trochu (ne)tradiční písnička

29. listopadu 2012 v 14:52 | Tartufína
Hahahaha :D

Tak tohlke mě vážně dostalo! Zapla jsem televizi a tohle s etam objevilo :D Bylo to v den, dky dávali Českého slavíka :)
Mno a tohlensto tam hráli :D Njn, Nightwork je originální a snad všechny písničky jsoun něčím vtipné :D Což je dobře, ne všichni si umějí udělat takovouhle legraci, jako je například tohle :D No nevím jak vám, ale mě se to líbí a zdá se mi to originální :)

Mno však posuďtě sami :D

↓↓↓


Kdyby se to dalo ohodnit od 1 do 10 ( při čemš by byla 10 nejlepším číslem ) , ohodnotila bych 10 za tu originalitu, je to vážně bezva a originální :D

Co vy na to? :D

Zatím ahojky!

:)

Nový seznam Affs

25. listopadu 2012 v 13:37 | Tartufína

Ahojky :-)

Takže kontrolka Affs končí, děkuji všem, co se zapsali :) Všichni, co již nedávno byly mímy Affs se zapsali, tedy kromě Ley a Báji, tudíš je musím vymazat. Terezie ať se tedy do tří dnů ještě ozve, jestli chce bát Affs, či ne :) Jinak zapsali se :

Zuzi
morskepanny7
Shenny
SimGirl
Joey
Geniu$*
Effie

Děkuji moc všem, co se zapsali a chtějí být moje Affs :) Děkuji :)*

To je zatím ohledně mích Affs vše, zatím ahoj :-)

Opět správa Affs ...

18. listopadu 2012 v 16:59 | Tartufína

Ahojky ! :)

Vím, možná je to otravné, že sem dávám další kontorolku Affs, ale mám k tomu přesný důvod.
→ Kontrolka, podle ktéré je tento seznam mích Affs se pořádala už dávno ( na konci letních prázdnin ) a někteří ze seznamu už tento blog nenavštěvují, a nebo nejsou dokonce ani na svém blogu aktivní.

Proto bych byla ráda, kdyby se sem ti, kteří chtějí být nadále mími Affs, tak aby se sem zapsaly. Všem Affs napíšu na jejich blogy krátký komentář o této " kontrolce " aby jste byly informováni, možná ještě nějakým blogům, se kterými bych chtěla být Affs :)

↓ Proto se prosím zapisujte ↓

1) Přezdívka
2) Blog

* Čas na zapsání do téhle kontrolky máte zhruba týden ;)

Zatím se mějte, ahoj :)
Angel horse → moje tvorba :)

15. listopadu 2012 v 17:36 | Tartufína
Ahojky ! :)

Pamatujete si ještě na to, jak jsem Vám říkala, o simíkovském filmu mé tvorby? Tak tady je ! :) Doufám, že se bude libit, budu ráda za aždý komentář, snesu však i kritiku, ale prosím, když už tu kritiku napíšete, budu rádam když u toho NEbudou žádná neslušná slova ;) Děkuji :)*


Tak co, líbil se Vám film? Hned po Starcaře je to můj druhý :)* Tak snad se Vám líbil :-)

P.S: Tento film můžete vidět a na našem společném blogu se Shenny, tak jen, aby jste s epak endiuvily, že je to i tam :-)

Tak zatím AHOJKY ! :-)

Zpráva pro všechna Affs - promazávám seznam!

11. listopadu 2012 v 18:05 | Tartufína
Již jste si možná všimly, že koncem srpna na tomto blogu byla kontrola Affs. Vím, že je to celkem dlouho, že jsem seznam všech Affs ještě nepromazala, proto se omlouvám :( Ale teď nemám vůbec čas a buď jsem na to pak zapoměla, neměla náladu a nebo neměla čas. Takže se omlouvám a tady máte nový seznam všech Affs :-) ↓

Shenny
Petilline
Morskepanny7
Terezie
Simgirl
Bája
Ley
Geniu$*

Je Vás celkem dost, takže děkuji, že se vás tolik zapsalo :)* Jinak vaše blogy navštěvuji i pžezto, že někteří z vás v seznamu nebyl. Omliuvám se však za malý počet komentářů oděmě, ale jak říkám - nemám čas a jsem ráda alespoňa n to, že si anjdu čas alespoň napsaní článků pro tento blog ;)

Tak se zatím mějte, ahoj :)


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)