Červen 2012

Prázdniny začínají :)

29. června 2012 v 10:15 | Tartufína


Koooonečně nám začínají ty dlouho očekávané a zasloužené prázdniny, co? :D Jinak co výzo? Dobrý? :) U mě tocela ujde... Akorát jsem trochu zklamaná, protože jsem měla dostat jenom tři dvojky a místo toho jich mám pět, protože se učitelka na tělák rozhodla, že mi dá dvojku ( dala jí asi polovině holek!!!! ) a pak jsem dostala ještě dvojku z přírodopisu..... To mě teda dost naštvalo! Protože jsem tam pár dní nebyla protože mě vybrali na biologickou olympiádu a tak jsem se na ní musel učit, dělat nějaký pokusy a úkoly a jedna učitelka říkala, že díky tomuhle se nám vylepší známka. A mě předtím vycházela pořád jednička jenže jak jsem tam nebyla, tak sjme pár hodin Př zameškala a tak sjem to pak tolik neuměla takže jsem ejden test trošičku vzorala ale z ostatních jsem měla jedničky a semtam nějká ta dvojka a ona mi dala dvojku, no :( No neva, příště to snad vylepším :D JInak moje dovjky byly z matematiky, fyziky, zeměpisu, těláku a příroďáku.... A co vy a vaše vysvědčení? :)

Nová úvodní fotka ke komixu Life with fin 2 - Vyvolená

29. června 2012 v 10:01 | Tartufína

Líbí? No myslím, že je teda lepší než ta předchozí... co vy na to? :)

Nová ikonka blogu a avatar

28. června 2012 v 19:27 | Tartufína
Vytvořila jsem novou ikonku blogu :) Doufám, že se líbí! :)

K tomu jsem vytvořila ještě nový avatar... co na něj říkáte? Jde to? :)

Siminka Starcara - video mé tvorby!

28. června 2012 v 13:58 | Tartufína
Tak tady máte první video mé tvorby z The sims 3 :D Je to spíš taková upotávka, no, ale podívejte se sami ;) Jinak an youtobe se nelekněte té přezdívky tejump, už ani nwm, jak ta přezdívka vznikla ( je šílená! ) ale založily jsme tenhle účet na youtube s mým nejlepším kamarádem který je taky vlastně náš soused a známe se už odmalička :D Takže vlastně ta přezdívka je trochu i jeho tvorba,takže se nedivte, kdo to je ;) Jsem to já :D ↓
Líbí? :D

Volný design "Blue Night" ( mé tvorby )

26. června 2012 v 19:52 | Tartufína

Tak jsem trošku tvořila až jsem vytvořila tenhle design :D Myslím, že docela ujde...co vy na to? No an to, že jsem začátečník, tak to celkem ujde, ne? No prostě pokud by se někomu líbil, napiště do komentářů blog, přezdívku a e-mail a domluvíme se na nastavení :-)

Jinak design obsahuje tyto bonusy :

Klikačku
Jmenovku
Popisky ( Blog,Admin,TOPlist,other - klidně nějaké ještě dodělám, napište )

NEKOPÍROVAT!!!!!!!!!!


DOWNLOAD by me - Oblečení - komplet ( TS2 )

24. června 2012 v 20:04 | Tartufína |  DOWNLOADY → Moje tvorba

Tak jsem zase tvořila :D Vím, nic zvláštního, prostě normální oblečení, ale myslím, že se celkem povedlo :) Jinak všechno jsem dělala já! Tričko, kalhoty i boty! Samozdřejmě mesh není mé tvorby, ale i tak to bylo těžký to všechno předělat! Zvlášť ty kalhoty! Ale i to tričko bylo dost těžký! Tak doufám, že se vám to alespoň malilililililililililililililililililinko líbí :D Snaha byla, a dost velká, a nakonec z toho vzniklo toto :D

A neý začnete ještě stahovat, mám pro Vás pár pravidel :

↓ NEMŮŽETE ↓

* Vydávat za svou tvorbu,
* Kopírovat na své blogy
* Předělávat ( třeba zrecolorovat ty kalhoty nebo tričko ne, protože jsem si s tímd ala velkou právi nastavit to tak, aby to nějak vypadalo!
* Použít na siminku kterou dáváte na stáhnutí ( jakože máte siminku ´vaší tvorby kterou dáte na stáhnutí a bude tam to oblečení )


↓ MŮŽETE ↓

* Používat ve hře
* Používat na simky v komixech* Líbí se vám tento download?
* Stáhli jste si ho?
* Mám s downloady mé tvorby pokračovat?


To by bylo tedy por dnešek zatím vše :) Mějte se :) Ahoj! :)


Ještě jednou díky za návštěvu mého blogu... :)

24. června 2012 v 19:30 | Tartufína
Ještě jednou moc děkuji všem, co tenhle blog navštěvují! Tedy musím říct, že jste mě velice potěšili :D Už 517 návštěv tohoto blogu za týden? Vážně moc děkuju! Když jsem začínala s blogem, byla jsem ráda, že jsem zajde alespoň pár lidí a podíváse na mé články, na kterých jsem pracovala.... A dnes už je to návštěvnost přez 500 ? Vážně moc dík! JInak nechci, abyste tohle brali jako nějaké vytahování, ale jsem vážně ráda :D Že tu píšete komentáře a anvštěvujete to tu.... Vážně vám moc děkuju :)

Návštěvnost

24. června 2012 v 11:14 | Tartufína
↑ Tak taková návštěvnost byla včera ( 23.6.2012 ) , takže moc děkuji těm, kdo včera tento blog navštívily! Jsem ráda za takovou návštěvnost a moc děkuju všem, kdo na tento blog chodí :)

Life with fin 2 - Vyvolená - Kde jsou?!!! ( 1.díl )

23. června 2012 v 15:07 | Tartufína |  LIFE WITH FIN 2 - VYVOLENÁ

A je tu první díl druhé řady komixu Life with fin! Myslím, že ikdyž to vypadá, že s první řadou moc nesouvisí, bude i tak docela napínavý. Nebojte, zachvíli se ale začnou dít divné věci a z osudem mořksé panny se setká nakonec ( možná ) i Carol.... Ale co víc k tomu dodat, klik na celý článek a dočtěte se víc!!! ↓ :)


Blogová loterie

20. června 2012 v 18:58 | Tartufína

* O co jde?

→ Jde o jednoduchou hru, kde máte za úkol si tipnout 5 čísel z deseti. Je to něco třeba jako takové ty losy, takové, ze kterých pak můžete vyhrát váhru v loterii nebo tak něco.

* Co je za úkol?

→ Napsat do komentářů :
Přezdívku :
Blog:
5 tipovaných čísel :

* Co můžu vyhrát?

→ za uhádnutých všech 5 čísel získáte klikačku na blog, jmenovku,diplom, reklamu na 5 dní
→ za uhádnuté 4 čísla získáte klikačku na blog , diplom + reklamu na 3 dny
→ za uhádnutá 3 čísla získáte klikačku na blog + diplom
→ za 2 uhádnutá čísla získáte diplom
→ za 1 uhádnuté číslo zízkáte to samé jako u uhádnutí 2 čísel
→ 0 uhodlých čísel = nic


* Co vylosuje čísla?
→ random.org


* Váhodou této hry je, že si nemusíte shánět žádné hlasy, jen stačí napsat do komentářů a čekat, zda něco vyhrajete :)


BERU PRVNÍCH 6 LIDÍ ! :)Ach, ty počítače :-/

20. června 2012 v 17:29 | Tartufína
Jak vyplívá z názvu článku, asi už víte, o čem je dnes řeč - o našich milovaných počítačích :DDD Počítače nám sice dokáží někdy dost pomoct, ale taky nás dokáží docela naštvat :-/ A v tom tak trochu spočívá i moje omluva - omlouvám se vám, že jsem ještě nepřidala první díl komixu Life with fin 2 a že ještě nejsou ceny a vyhlášení ze speciálu komixu Life with fin, ale hold to nešlo :-( V mém notebooku kde mám všechny simíky, takže i bodyshop atd. se mi něco stalo s baterkou, a už prostě moc nefunguje, blbne a počítač se strašně přehřívá - nejspíš kvůli té baterce, četla jsem něco o tom protože to bylo fakt divný, a v nápovědě v PC to bylo :-/ Takže smůla :-/ Dobrý ale zase je, že příští týden se bude konečně rozdávat vysvědčení a známky na něm budou asi dobré, njn, asi tři dvojky, ale nevadí :D No a tak si tu novou baterku budu přát asi k výzu :) Njn, hold co jinýho mi zbývá :D Teď píšu z druhýho noťasu, ale v tom nemám skoro nic :-/ Hlavně tam nejsou simíci, takže vám se nemůžu přidat ani fotky :-( Vážně se moc omlouvám těm, co se těšili na první díl druhé řady komixu Life with fin a těm, co jsou napnutí, kdo vyhrál soutěž ze speciálu komixu Life with fin.... Je mi to opravdu moc líto, ale nebojte, koncem příštího týdne snad bude všechno zase OK. ! :-)

Life with fin 2 - Vyvolená - ÚVODNÍ DÍL

16. června 2012 v 10:56 | Tartufína |  LIFE WITH FIN 2 - VYVOLENÁ

Dnes mám pro Vás úvod k druhé řadě komixu Life with fin a možná že se dnes dočkáte i prvnímu dílu :) Tak honem do čtení! ↓


Sims Cast 21

16. června 2012 v 10:08 | Tartufína
Tenhle díl mě tedy dost zaujal :) Tak třeba se zalíbí i vám! ↓


Life with fin 2 - Vyvolená

14. června 2012 v 17:14 | Tartufína |  LIFE WITH FIN 2 - VYVOLENÁ


Jak víte, první řada komixu Life with fin už skončila a já vám slíbila řadu druhou. Dnes jsem k ní už vymyslela hlavní obrázek a děj k úvodu a 1. dílu :) 1. díl sem dám asi až o víkendu, obrázek vám už sem ale dávám už teď :) ↑↑↑ Tak snad
se líbí :D Jinak siminka na obrázku se jmenuje Carol la Fleur a je to dcera Annie a Norberta. Norberta ještě neznáte, takže vám k němu něco řeknu → Je mu 45 let a je to francouz. Pracuje jako obchodník a jsou s Annie manželé. Více v úvodu :P :D


Tak se zatím mějte pěkně, ahoj ;)

The sims 3 nový datadisk s názvem Obludárium!

14. června 2012 v 14:20 | Tartufína
Nejdříve jsem tomu nemohla uvěřit, ale trailer mluví za vše! Připravuje se další datadisk ohledně čarodějnic, blkodlaků, víl, zombíků a dalších oblůdek! :D No podívejte, je na to dokonce i trailer! Řeknu vám, že jakmile tohle vyjde, jdu si to koupit :D je to fakt senzační! ↓


Krásné vlasy do The sims 3

10. června 2012 v 12:56 | Tartufína
Tady máte nějaký ten download do TS3 :) Jinak se omlouvám, že na downloady do TS3 ještě nemám udělanou rubriku, ale promazávala jsem to takže udělám novou;)

ALE TEĎ UŽ K DOWNLOADU ! ↓


Bella Gothová aneb jak jí dostat do hry???

10. června 2012 v 12:49 | Tartufína
Našla jsem video, jak Bellu Gothovou dostat do hry! Je to sice anglicky, ale na překlad to není nějak náročné. Takže kdo chce vědět víc, klik na celý článek :) ↓


Spatřena Bella Gothová !!!???!!!

9. června 2012 v 12:15 | Tartufína
Asi všichni hráči The sims by měli znát Bellu Gothovou. Je to ve hře taková záhada, jelikož se Bella ztratila ( měli jí unést mimozemšťané ) . Já ji ale objevila někde úplně jinde, než v mimozemském létajícím talíři!
Klik na CČ ↓
 

Life with fin - 1. speciál - SOUTĚŽ

5. června 2012 v 18:42 | Tartufína |  Life with fin

A jsem tu s prvním speciálem ke komixu Life with fin! Připravila jsem pro Vás test o komixu, takže pro čtenáře tohoto komixu by to měla být hračka :-) V testu se také soutěží o ceny :

Siminka do The sims 2 mé tvorby
Oblečení do The sims 2 mé tvorby
Oči do The sims 2 mé tvorby
Klikačka na váš blog
Jmenovka
Reklama na 1 týden
Diplom

‼ VŠECHNY CENY PRO VÁS JSOU MÉ TVORBY A DOSTANE JE JEN JEDEN SOUTĚŽÍCÍ ‼

Myslím, že je toho docela dost ;) Tak tady máte průběh soutěže ↓

1) Kliknutím na CČ ( Celý Článek ) se vám zobrazí test o komixu.
2) Vaše odpovědi mi posílejte na e-mail : ttartufinaa@seznam.cz
3) Náhodně vyberu jednoho výherce

‼ Ostatní zúčastnění dostanou diplom :) ‼

POZOR ‼ DO LOSOVÁNÍ BUDOU VYBRÁNY JEN TY, KTERÉ BUDOU MÍT MAX. 3 CHYBY! :-) DO MAILU MI TAKY PROSÍM NAPIŠTE VÁŠ BLOG A PŘEZDÍVKU !

Jinak jsem spravedlivá, takže nebojte, losování bude rozhodně spravedlivé! Ještě přesně nevím, jak to udělám, možná vyberu nějaký e-mail poslepu nebo pomocí lístečků, mno ještě se uvidí :D

TEST NALEZNETE V CČ ↓↓↓


Life with fin - Popadněte kufry, odjíždíme! - ZÁVĚREČNÝ DÍL

3. června 2012 v 12:49 | Tartufína |  Life with fin

A je tu závěrečný díl komixu Life with fin :) Doufám tedy, že se vám bude líbit ;) Ovšem kdo je zklamaný, že komix končí, nemusí - určitě se tu objeví ještě nějaký speciál a kdo ví, třeba i druhá řada komixu ;) Ale teď k článku! Klikněte tedy na CČ ;) ↓↓↓ :-)DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)