Srpen 2011

THE SIMS 2 - ZELENÉ OBLEČENÍ ( DOWNLOAD)

30. srpna 2011 v 19:53 | Tarty
Opravdu krásné !


obrázek :

The sims 2 - OPRAVDU PŘEKRÁSNÉ OBLEČENÍ ( download)

30. srpna 2011 v 19:50 | Tarty
TAK TOTO OBLEČENÍ JE FAKT SUPER!

STAHUJTE ZDE : Download

OBRÁZEK DOWNLOADU ZDE :


mě se teda líbí moc :-))) FAKT SUPER OBLEČENÍ!


THE SIMS 2 - oblečení pro simíky a simky (DOWNLOADS)

28. srpna 2011 v 21:02 | Tarty

pyžamo se šmoulama :

každodenní oblečení - set šatů download/blog-sims2.blog.cz

Pro začátečníky s blogem aneb JAK MÍT HEZKÝ BLOG - rady pro amatéry

28. srpna 2011 v 20:55 | Tarty
S tímto co napíšu se ožná shodneme s ostatními blogery a blogerkami, co mají déle blog a mají tam návštěsnost...

toto je rada spíš pro ty, co :
neví, zda si mají blog založit
jak mít pěkný blog
a jak psát zajímavé články
a prostě všechno pro začátečníky...

MÁM SI ZALOŽIT BLOG?

Toto je asi 1. otázka. Jak chceš - je to opravdu jen a jen na tobě. Je to zábavné mít blog a starat se oněj, však nesmíš zapomenout na to, že aby ten tvůj blog za něco stál , musíš se o něj pravidelně starat, a mezi to patří : PSÁT ČLÁNKY, STŘÍDAT DESIGNY BLOGU, ODPOVÍDAT NA KOMENTÁŘE A SEM TAM UDĚLAT NĚJAKOU ANKETU. Také musíš mít ČAS na blog.

KDYŽ UŽ BLOG MÁŠ ...

Začni psát články. A to i když nemáš zatím žádnou návštěvnost, nebo opravdu jen hrozně malou. Nikdo nepůjde na blog, kde nevidí články. A prostě ty články piš, protože jinak Vám tam nikdo nepůjde! A ikdyž si říkáš že je to : ZBYTEČNÉ! VŽDYŤ NEMÁM ŽÁDNOU NÁVŠTĚVNOST A TAK JE NIKDO NEČTE ! Tak jsi na omylu - časem návštěvnost zízkáš a uvidíš, že někdy čtenáře zajímají i starší články, když jsou tedy, samozdřejmě, dosti zajímavé.

JAK PSÁT ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY A OČEM MÁM PSÁT ???


Ano, na tohle se ptá více lidí, a ne jen amatéři. Však už zvás určitě někde četl, na nějakém blogu, že se Vás ptá, co má psát, že neví.... Ale to je chyba! Když nevíte o čem psát, nejspíše vás to nebaví, nemáte náladu a nebo tak něco. Vždy se dá o něčem psát. Dám proto příklad : Např. já, jak vidíte, mám blog o the sims 2. je tedy jasné, že blog by měl být zvlášť o TS2. proto se budu snažit psát různé články o této hře, dávat sem k ní např. downloady a obrázky. Někdy i komixy a návody. I obrázky se hodí. Čtenáře to určitě zaujme. Ovšem neznaména to, že když máte např. blog o The sims 2 ( TS ) , tak že nemůžete už psát nic o něčem jiném a že to nemá cenu. Nikdy to nemá cenu. vždy se dá o něčem psát. nemusíte vždy psát jenom o tom, o čem váš blog měl být. Jen např. o TS2. Samzdřejmě že věc co jste si vybrali, u mě třeba například TS2, na blogu tedy by být mělo. Ale sem tam dodejte i něco jiného - třeba něco o nějaké celebritě, soutěže, hádanky, vtipy, a třeba i téma týdne. Téma týdne Vám někdy i pomůže stím, co máte psát. Někdy jsou tam dobré věci, nekteré ne zase až tak dobré. Někdy vám všaki pomoci můžou. Když na blog prostě přidáte i něco jiného, je to i hned lepší a zábavnější, než psát to samé. ¨


JAK PSÁT ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY


Každý píše své články JINAK. Nic není obyčejné, nikdo není obyčejný, a proto má každý něco trochu jinak. Např. své články na blogu, aneb jak jsem říkala : Každý píše své články JINAK. Ovšem když třeba píšete něco dlouhého, nebo třeba jen něco, že třeba na chvíli pozastavujete blog, tak k článku něco dejte, třeba animaci nebo nějaký pěkný OBRÁZEK. Článek je pak hezčí a lákavější, a tak si ho třeba přečte více lidí. Spousta obrázků se dá sehnat na internetu. Stačí si je třeba jen jednoduše okopírovat nebo STÁHNOUT do počítače a pak je uložit na SVŮJ BLOG. Také se snažte psát bez chyb a SLUŠNĚ, a vynechehjte sprostá slova. Ty totiš nejsou zrovna třešničkou na dortu ;-)

ANKETY


Sem tam dodejte k článku nějakou tu anktetu, týkající se celého blogu a nebo třeba jen danému článku. Článek je pak zajímavější a anketa je dobrá ;-)


MŇEŇTE DESIGN SVÉHO BLOGU...

I design je celkem důležitou soičástí blogu! Můžete si ho buď udělat sami, objednat si ho a nebo si ho nastavit rovnou na blog.cz. jsou tam také dobré designy a pro vás, začatečníky s blogem jsou super a bohatě postačí. Nezapomeňte taky designy střídat, je to lepší.

Pište zdroje...


I vy jste občas někdy naštvaní, když vám někdo něco zkopíruje z vašeho blogu. A jsou naštvaní i jiní blogeři / blogerky, zvlášť když jejich dílo kopírujete na svůj blog, považujete za své a nepíšete zdroje. Proto zroje pište. Je to lepší.


TO JE ZATÍM ASI VŠECHNO, CO JSEM VÁM CHTĚLA ŘÍCT A SNAD TO NĚKOMU POMOHLO. KDYŽ TAK NĚCO JEŠTĚ PŘIPÍŠU.

TAK AHOJ

vaše

The sims 2 - super oblečení!!! (DOWNLOAD)

28. srpna 2011 v 20:00 | Tarty
TAK TENTO DOWNLOAD JE SUPER! KRÁSNÉ OBLEČENÍ! NO POSUĎTE SAMI...

já si ho tedy asi stáhnu!

obrázek tohot downloadu :


The sims 2 - oblečení pro těhotné simky ( download )

28. srpna 2011 v 19:57 | Tarty
Tak toto oblečení jsem ještě nezkoušela, ale myslím že není pro těhotné, jen tak vypadá a dá se např. v simím příběhu nebo komixu použít. Asi si ho stáhnu, ale zatím jsem ho tedy nezkoušela ;-)


download :

The sims 2 - oblečení pro dospělou siminku ( DOWNLOAD)

28. srpna 2011 v 19:52 | Tarty
HLEDALA JSEM VÁM NA INTERNETU DOWNLOADY PRO SIMÍKY A SIMKY. TOHLE SE MI LÍBÍ - HLAVNĚ TEN ŠÁTEK A BOTY ;-)

download : Download

obrázek tohoto downloadu :


The sims 2 - Tykadla pro simíky ( DOWNLOAD)

28. srpna 2011 v 19:49 | Tarty
Skvělý download! mě se tedy líbí! Jsou to tykadla pro simíky ;-)

Jsou tam mimozemská tykadla, hvězdná tykadla a tykadla se srdíčky....

A HODÍ SE DO KOMIXŮ! ZVLÁŠŤ TY MIMOZEMSKÁ TYKADLA :D


download : je nejspíš do TS2 , download je tady : Stahuj.the-sims-a-the-sims

Tarty stavitelka

28. srpna 2011 v 18:31

Ahojík!


Jak víte, byl pozastavený blog na jeden týden, jelikož jsem byla na letním táboře.

To snad víte, jelikož jsem to ježtě před táborem psala na tento blog.

Hlavní věcí ale je, že bylo řečeno, že jsem v TS 2 ( The Sims 2 ) postavila super Aqua House. Dnes Vám ho sem nedám jako fotku, jelikož tu nemám svůj notebook kde to mám postavený ale zejtra by to tu mělo být ;-) Dnes Vám tedy uvedený Aqua-House pouze popíšu :

AQUA HOUSE je veliký, světlý dům. Žije tam mořská panna + její obyčejný manžel ( jako že není mořský pán :D ) . Když se vejde hned do vstupních dveří, je vidět malé akvárium na stolku a dveře do nejkrásnějšího pokoje celého domu - do obýváku.
V obýváku jsou dvě velice světle modré pohovky, lehátko a palma. Hned před nimi je výhled na skleněnou zeď přez kterou je všude vidět jen voda. V domě vám to tedy přijde, jako by jste byli v ponorce. Když pak tedy vyjdete ven a do té vody zkočíte a váš simík se potopí dost ke dnu, můžete ho vidět zkrs skleněnou stěnu v obýváku.
Je tam také mnou vytvořený velký tobogán do vody, a na střeše se dá opalovat....

V domě je samozdřejmě více místností, ale onich Vám zatím povídat nebudu. Nechte se překvapit ;-) Obrázek Vám dám na tento blog asi až zítra, až budu na noťasu. A klidně vám dám obrázek Aqua Housu na stáhnutí a možná i celý aqua - house do vaší hry. Uvidíme ;-)


tak čauky a užijte si všichni konec prázdnin ;-)

*dg032

Aqua-House

20. srpna 2011 v 10:36 | Tarty
Takže, zítra jedu na letní tábor po dobu jednoho týdne. Takže to je první věc, kterou sem vám chtěla říct - že tu pár dní ( ten týden ) nebudu., Jako druhá věc je ta, že jsem vymyslela Aqua-House. Je to návrh domu v TS2. Takže až bude hotov, tak ho sem dám možná i na stáhnutí ;-))

SOUTĚŽ ( SONK )

15. srpna 2011 v 14:10


Ahojík! Zde na mém blogu je nová soutěž Soutěž O Nejkrásnějšího Koně, ve skratce SONK. Můžete se hlásit.
Stačí jen napsat :

HLÁSÍM SEM
Přezdívka :
blog :
e-mail :
název a fotka koně ( pokudnemáte koně newa, prostě si nějakej obrázek stáhněte a pošlete mi ho ) :
líbí se ti koně? :


odměny :
1. místo : Diplom za 1. místo, třpytivá jmenovka, anymovaná jmenovka, reklama na 3 dny
2. místo : Diplom za 2. místo, třpytivá jmenovka, reklama na 2 dny.
3. místo : Diplom za 3. místo, reklamu na 1 den nebo třpytivou jmenovku ( je to na výběr )

P.S : kdo nezná nějaké názvy koňí, můžete vyzkoušet toto
Lipicán
Český teploktevník
Fríský kůň
shetlanský pony
Mustang
americký jezdecký kůň
Paint horse
a mnohé dlaší. Nemusíte si vybírat jen z těhle, tohle je jen příhlad, co můžete použít ;-)

tak se hlašte :-) *dg032
OPTĚ NOVÝ MASKOT BLOGU

15. srpna 2011 v 14:02 | Tarty
mám opět nového maskota blogu, pejska ( bulteriéra ) Ámoska :-)) :D tady je *dg032 :-)))

P.S : jukněte na 1. a 2. díl Zlaté podkovy! budu ráda! A SB, zapište se do kontrolky

čáu ;-) *dg032

Simíkovské příběhy - ZLATÁ PODKOVA - 2. díl - splašení koně

14. srpna 2011 v 11:58 | Tarty |  Simíkovské příběhy

Upozornění : Toto je něco mezi komixem, povídkou a příběhem. Proto je zde někdy více slov a méně obrázků a naopak. Jak říkám - není to komix, je to pouze něco mezi komixem a povídkou....


K DRUHÉMU DÍLU :


Carol se dostala do koňského klubu ZLATÁ PODKOVA, kde potkala novou kamarádku Susie. Obě se rozhodli jet na vyjížďku se svými koňmi, ale po cestě se kůň splaší a Carol spadne dolů z koně. CO SE STALO CAROL?

2. díl - splašení koně,, Carol! Jsi v pořádku? nepraštila si se do hlavy? ´´ Chvíli Carol jen ležela na zemi a mlčela, ale po pár vteřinách se snažila zvednout ze země : ,, Jo, jsem v pohodě, nic se mi nestalo....ˇ´ Odpověděla Carol zcela vyděšené Susie. ,, Opravdu? Můžeš hýbat rukama, nohama? No tak, postav se! ´´,, Susie! jsem v pořádku! vždyť ti to říkám..´´ Opravdu? Nezajdeme raději k doktorovi? Co? ´´ No bylo vidět, že Susie se opravdu polekala. ,, Ne, vše je v pohodě. Nic mě nebolí. Ale příště si radši vezmu helmu! ´´ No to bys měla! Obě by jsme měli! ani já němela helmu! sakra...Víš, co všechno se mohlo stát? ´´ Susie hned začala šílet. ,, Jo, vím. Příště budeme obě opatrnější!´´ Ozvala se Carol. ,, dobře. Tak teď pojedeme k jezeru. od jezera je to do stájí jen kousek. Ale slíbíme si, že budeme opatrné! A snad už naše koně nic nevyplaší...´´ ,, jasně, jedeme! ´´U jezera jsme sledovaly naše koně. Všude byl klid a my si byli jisté, že naše koně už nic nevystraší. Ptáci v korunách stromů vesele zpívali a keře a květiny u jezera překrásně voněli. co víc si přát! Když vtu ránu něco Susie napadlo : ,, Víš co by jsme mohli? Zajet do města do obchoďáku! Potřebuju si něco koupit na sebe...´´ Vypadlo najednou ze Susie. ,, Myslíš do Simíkova? tak super! Ok! Dojedeme tedy do stájí, necháme tam koně a vyrazíme, co? No jasně! Tak už pojď, ať to stihneme! ´´ Řekli jsme a cválali na koních ke stájím.
Když jsme tam dojeli, šly jsme se převléknout do každodeního oblečenía ještě šly zkontrolovat stáje, zda jsou všechny koně v naprostém pořádku. ,, Vše je OK., můžeme jít! Tak rychle, ať stihneme vlak!´´


Jeli jsme pěkným, novým vlakem, konečne NE tím starým *šrotem*. Pojď Susie, tady je volno! A za půl hodinky jsme v Simíkově. ´´


Než jsme dojeli, tak různě jsme si povídali. ,, A Carol, kde ty vlastně bydlíš? Já? Ano, ty... Já bydlím v centrum města Simíkov. Ale tady na kraji města, Zelené ulici kde jsou stáje je to lepší. Jsou tam lesy, klid a všechno jiné, co ve městě není. Aha... Tak to já moc nevím, co je ve městě horší. Já totiž bydlím v Simikovcích - je to vesnička poblíž simíkova. je tam taky klid. ale co je špatného vě městě? Vždyť je tam spousta obchodů a mnohem lepší doprava, než tady. Tady se hlavně jezdí vlakem a nebo autem, ale u vás máte tramvaje, dvoupatrové autobusy a ryhlíky......Jasně, ale ve měste není čerstvý vzduch, není tam klid a skoro tam nemůžeš mít koně. Je ta spíš víc bytovek a paneláků, ale taky mrakodrapů, a všichni víme, že koňe na balkoně může mít jen nějakej trouba. Jansě....´´ Najednou vlak zastavil. ,, A jsme tady! Vzhůru do obchodu! ´´,, A jsme tady! ´´ Prohlásila Carol. ,, Tohle je můj nejoblíbemější obchoďák, pojď se kouknout! ´´ Prohlíželi jsme si tam spoustu oblečení, když v tom se Susie otočila a začala se hádat s nějakou přerůžovělou holkou. Bylo vidět, že se asi nejsou moc dobré kamarádky...

Po té jejich hádce jsem se radči šla Susie zeptat, co to mělo být : ,, Susie, co to mělo být? kdo byla ta růžovka? Ta? Ta nafoukaná slepice? To byla Molly Ringová.... Chodí také do klubu Zlatá podkova. Ona je jediná která má z té stáje koupeného koně, a tak se s tím pořád vytahuje. Jednou už jsem jí to řekla, ať toho nechá, ale ona se naštvala a pořád se semnou hádá.... A jakého má koně? Toho bílého s béžovou hřívou. Někdy ti ho ukážu. Ten kůň se jmenuje Lucius. Jasně...Ale víš co? konec mluvení! Jdeme nakupovat! jo, to teda jdeme! ´´Když jsme měli oblečení vybrané, šly jsme to zaplatit. ,, Carol, myslím, že by jsme si měli pospíšit. už se stmívá a za čtvr hodiny nám jede vlak! jasně, jdeme. tady máte peníze pane prodavači a nashle!´´

Když jsme dojeli zpět do stájí, všimly jsme si, že venku v ohradě je nový kůň. ,,Dobrý den, Jenifer! Ale, dobrý den, holky! A nebo spíš, dobrý večer? už je půl deváté! Ano, ano..A co je tohle za koně? To je naše nová klisna Ginger. Koupil si jí Peter Black, nový člen našeho klubu. Je celkem vystresovaná, tak k ní moc nechďte, aby se nevyplašila. Musí si tu pár dní zvyknout! Dobře paní ředitelko. My jdeme. ´´ Když už byli obě dívky na odchodu, tak Susie řekla - počkéééj chvíli, Carol! Mám nápat! Je pozdě, tak tumůžeme stanovat a ráno jít znovu k potoku! No tak dobře, ale musím zavolat mamce.´´


Obě jsme byli ospalé, takže jsme šli hnedka do stanu...
 
DRUHÝ DEN BRZO RÁNO...Druhý den jsme si vzali s sebou plavky a i s koňmi jsme běželi k potoku se koupat - bylo nesnesitelné horko! Vše bylo v pořádku, když najednou.....

Někdo koukal z poza stromu a plašil naše koně! ,, Susie, Molly plaší naše koně!´´

Rychle! oba utíkají!

,, Grrr! Molly! Co to děláš ty jedna blbá bestie!!!Ale nadávky a hlasitý křik koně ještě víc vyplašil a koně tak dále utíkali do neznáma...
1) Co si myslíte, co se stane koňům?
2) Líbil se vám tento díl?
3) četli jste 1. díl?
4) mám v tomto simíkovském příběhu ál pokračovat?
5) Těšíš se na další díl?TĚŠTE SE NA DALŠÍ DÍL ZLATÉ PODKOVY

13. srpna 2011 v 19:12 | Tarty
tak doufám, že se vám simíkovský příběh ZLATÁ PODKOVA líbí. Je to něco mezi povídkou a komixem, proto je tam někdy více slov a méně obrázků a naopak. Je to zase něco trošku jiného, tak si snad zvyknete a tyto simíkovské příběhy se vám budou líbit. budu ráda za každý komentář. A ABYHC NEZAPOMĚLA, PRVNÍ DÍL JE TADY . a taky se nezapomeňte ( vy co chcete být nadále SB ) do kontrolky SBéček! Tu najdete zase zde .

Vaše

LETNÍ MEGABLESKOVKA

13. srpna 2011 v 16:53 | Tarty
Ahoj! dnes je tady letní megableskovka!

první kdo na vše odpoví jako první a správně, může získat : DIPLOM, IKONU NA BLOG, ANIMOVANOU JMENOVKU, TŘPYTIVOU JMENOVKU, AVATAR.

Ano, je to hodně cen :D Ale všechny je může získat jen jeden / jedna :D


a tady jsou úkoly :

hádanka - přeřaďte písmena tak, aby z nich vzniklo slovo :

plares

zívře

vdao

bézan

sel


poznáte, o jakou celebritu se jedná?vytvořte z těchto slov věty tak, aby měli Nějaký význam.

1) Boudu má pes misku a.

2) Hrad starý nechodí na nikdo.

3) hrají ráda si zvířata.Jmenujte nějakého profesora z filmu Harry Potter.jmenujte nějakou hnědovlasou celebritu.
Napište název nějaké rostliny na R.

A TO JE VŠE :-) NEZAPOMEŇTE ŽE TEN, KDO JAKO PRVNÍ NAPÍŠE VŠECHNO SPRÁVNĚ, TAK ŽE ZÍKÁVÁ VŠECHNY ODMĚNY!

simíkovské povídky a příběhy - ZLATÁ PODKOVA - 1. díl - KLUB ZLATÁ PODKOVA A PODIVNÝ E-MAIL

13. srpna 2011 v 11:48 | Tarty |  Simíkovské příběhy

upozornění - Toto není komix, ale simíkovský příběh! proto je tu více vět a méně obrázků ;-) Snad se vám tento příběh bude líbit ;-)K PRVNÍMU DÍLU :

K PRVNÍMU DÍLU : Carol Forestová už od mala miluji zvířata, hlavně psi a koně. Vždy byl její velký sen stát se mistrní jízdy na koni. A tak se zapsala do jednoho klubu s koňmi, a už jen čekala, kdy jí přijde onen e-mail zda jí přijali nebo ne.....


1. DÍL - KLUB ZLATÁ PODKOVA A PODIVNÝ E-MAIL


,, Hm....internet.....KLIK....email....Klik...aaaaa.... 3 nové e-amily! Tak si je přečteme..´´ Řekla si pro sebe Carol , která byla strašně natěšená, zda je tam i onen e-mail z klubu. ,, Email od Michelle? No co, to si přečtu potom.... a co je zase tohle? Když tento email nepošlete do 3 minut 3 lidem, stane se vám něco špatného!?? Co to má být?! Kdy bo na to věřil.....Takové kecy! A tento mail.....JO JE TO Z TOHO KLUBU! A co nám píšou....´´
v e-mailu stálo :


RADOSTNĚ VÁM OZNAMUJEME, ŽE VY, CAROL FORESTOVÁ, JSTE PŘIJATA DO NAŠEHO KOŇSKÉHO KLUBU
ZLATÁ PODKOVA. NYNÍ MÁTE PŘÍSTUP DO NAŠEHO KLUBU. Adresa místa klubu : Simíkov, Zelená ulice 1522.


,,To je ůžasný! Kdo by za to dal být v takové klubu! Ale než tam půjdu, přečtu si ten mail od Michelle. Přeci jenom je to moje nejlepší kamarádka, tak bych jí neměla ignorovat! Tak co píšeš, Michele? ´´

Ahoj Carol, jak víš, dnes jsem nebyla ve škole. no, víš, nebyla jsem nějak úplně ve své kůži, nebylo mi dobře. Doktorka říkala, že mám asi jen obyčejnou chřipku, ale není to nic pěkného. prosím, pošleš mi seznam úkolů ze školy? nehci si zkazit známky. Díky Carol...


Michelle

Chudák Michelle, to jí fakt nezávidím! Mohla jít do toho klubu taky, ne? no co, rači jí odepíšu, než se na mě naštve že jí neodpovídám na e-maily....

,, No jasně že ti to pošlu! Ale ažnějaké úkoly dostaneme, samozdřejmě...Na dnešek jsme, naštěstí, žádné úkoli nedostali, takže v pohodě ;-)
P.S : Brzy se uzdrav, Michelle!


Carol

Už se den pomalu chystal k večeru, a tak se Carol rozhodla, že do toho klubu půjde až zítra. Takže v sobotu. Má zcela volný den. Ovšem noc pro ní byla dlouhá - nemohla usnout, protože se nemohla dočkat na druhý den. Ovšem, kdo si počká, ten se dočká...

A tak se Carol druhý den brzy ráno vydala do Zelené ulice 1522. Nebylo to nejblíž, a tak na dané místo musela dojet vlakem. když však dorazila ke klubu, nikoho tam neviděla. Klub Zlatá podkova byl na velice klidném místě, kde nechodilo moc lidí a nejezdili tu auta, aby se koně nesplašili. Všude byl velice čerství vzduch a čerstvě posečená tráva krásně voněla....,, To je opravdu pěkné...´´ Pomyslela si Carol a šla se podívat do stájí, jestli tam alespoň někoho neuvidí..


Když Carol procházela stájemi, všimla si krásného, světle hnědého koně. ,, Ten je krásný! ´´Řekla na hlas Carol, a pohladila koně, když v tu naní najdenou promluvila jaká-si žena.

,,Ahoj, kdo jsi? tebe jsem tu ještě neviděla. Mimochodem, já jsem ředitelka tohoto klubu... Jenifer Houseová.´´

,,Ehm..Dobrý den. Já jsem Carol. Těší mě. Jsem tu nová....´´

,, Á ano, vždyť ty jsi ta Carol Forestová co se k nám nedávno přihlásila! tak vítej v našem klubu Zlatá podkova! Jinak to chceš jezdit na koni v tomto oblečení? V sukni?

,, Néé, to opravdu ne.... Nevěděla jsem, že hned první den budu jezdit, omlouvám se...´´

,, Dobře. Ale jestli chceš, mám tady ještě jedno stejné oblečení s kterým můžeš jezdit na koni,pokud Chceš, můžeš si ho tu půjčovat.´´ Řekla Jenifer, ředitelka klubu a ukázala na velkou truhlu, která stála několik metrů za Carol.

,, Super, děkuji! ´´ Poděkovala Carol a šla s převléct...


Venku už nebylo tak *mrtvo* jako když přišla. Bylo už tam více lidí. Nějaký kluk u psí boudy a holka na koni.

,, Čáu! jsi tu nová? Tebe jsem tu ještě neviděla! Zdravím, já jsem Susie ! A co ty? ´´

,, no, ahoj.... Jo, jsem tu nová. Jmenuji se Carol. Máš hezkého koně, jak se jmenuje?

,, Je to klisna. jmenuje se Jackie. ´´

,, a to je tvůj kůň? ´´

,, ne, je tady ze stáje. ale ze všech koní tady jí mám asi nejrači. Často naní jezdím. Zrovna jsem myslela, že pojedu na vyjížďku do lesa. jezdím tam ráda. Nechceš taky? ´´

,, dobře, tak jo. ˇ´

Než však jeli na vyjížďku, šly se ještě podívat do stájí. ,, Tak Carol, vyber si koně! ´´
,,Dobře... a co takhle toho světle hnědého? Myslíš Bleska? Ozvala se Susie. Tak dobře. Nakrm ho, dej mu napít a můžeme vyrazit! Super! ´´


V lese to bylo moc pěkné - všude sposta stromů, keřů a rostlin. vše bylo v pořádku. Tedy až na jedu chybičku.... Před koňmi totiš proběhli dva hnědý králíci a Carolin kůň se splašil a Carol z koně spadla na zem...
Vylekaný kůň přiběhl ke Carol a začal do ní šťouchat hlavou jako by říkal : Carol, nestalo se ti nic? Ovšem tuto větu asi pětkrát za sebu řekla jen vylekaná Susie....


PRO ČTENÁŘE TOHOTO DÍLU :
Líbil se vám tento díl?
Čí kůň se ti líbí víc - kůň Susie nebo Carolin kůň?
Co si myslíte, so ce stane Carol?
Mám napsat další díl?


NOVÁ SIMÍ POVÍDKA / PŘÍBĚH

13. srpna 2011 v 11:25 | Tarty |  Simíkovské příběhy
TAKŽE BUDE TU NOVÁ SIMÍ POVÍDKA/ příběh. To tady na mém blogu nebylo. nebude to nic jako nějaký komix. a proč? No komixů ´mé výroby mám v PC více, ale když to dávám na blog tak se to smaže, třeba polovina komixu, však vidíte, jak to dopadlo s komixem Claire. Měla jsem snad 5 dílů napřed, a takhle to dopadlo. Proto tu je něo nového - simí povídky.
nebude tam takové množství obrázků, ale samozdřejmě tam některé budou. No tak snad se vám bude líbit.

první simí příběh se bude jmenovat :


ODMĚNY ZA DRUHOU LETNÍ BLESKOVKU

12. srpna 2011 v 14:00 | Tarty
TAKŽE V DRUHÉ LETNÍ BLESKOVCE VYHRÁLA SHARKY! GRATULUJI!

tady máš slíbené doměny :

jmenovka :ikonka tvého blogu ( pokud chceš udělám ti jí i naklikávací - víš jak to myslim, ne? :D )
a to hlavní - DIPLOM!


KONTROLKA SB

11. srpna 2011 v 13:12
AHOJDA, TAKŽE JAK VÍTE, PO NĚJAKÉ DOBĚ SE KONTROLUJE SEZNAM SB ( spřátelené blogy ) . TAKŽE KDO JE SB A DÁLE SB CHCE BÝT TAK AŤ SE ZAPÍŠE. DÁLE KDO CHCE BÝT NOVÉ SB TAK AŤ SE TAKY ZAPÍŠE ;-)


TAKŽE NUTNÉ JE NAPSAT :

přezdívku :
blog :
kolikrát týdně budeš psát komenty, chodit na můj blog :
jsi nové SB, nebo už jsi byl / a SB? :
opravdu chceš být SB???já Vaše blogy budu navštěvovat tak 2x, 3x týdně, minimálně 1x .


VAŠE
:-)

KDYŽ KPÍRUJETE DOWNLOADY.....

11. srpna 2011 v 11:29
Takže od teď když na mém blogu budete kopírovat downloady na svůj blog nebo prostě někam, tak jen s touto ikonkou a odkazem na můj blog :

:-)


děkuji


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)