Únor 2011

PEJSÉÉÉÉÉK

26. února 2011 v 10:55 | Tarty
Ahojky :-)

Takže za 1. - Moc se omlouvám, že jsem tu na blogu dlooouho nebila, ale tak nějak nestíhám :-(
Za 2. Budeme mít nového psa! Bude to bulteriér - ještě nevíme, jak náš new pes bude vypadat, ovšem toto jsou obrázky bulteriérů ( z googlu ! )
To je štěně :-)))

Další krásné štěňátko bulteriéra :-)))
Krásný dospelý bulík :-) ( bulík = bulteriér )

Krása :-)

Srandovní :D


Jinak jméno našeho nového psa bude určitě originální :D Nebude to žádný Hafík, Alík, Max či něco podobného! Rozhodovalo se mnoho jmen pro nového pejska, můžete hlaovta v anketě, jaké jméno se vám nejvíc líbí :-)

Tak super, noo :-)

13. února 2011 v 13:34
Jo! Zvládla jsem to!!!!


Na netu jsem si našla jednoduchý návod, podle kterého mi to teď jde!!!! Nakonec jsem zjistila, že je to straaaaašně jednoduchý, že by to zvládlo i malé dítě ( možná :D ) prostě ty rozbalený soubory si přehodíte na prázdné CD-R a je to! Fakt, funguje to! :-)


DĚKUJI VŠEM CO SE MI SNAŽILI POMOCT, MOŽNÁ VÁM UDĚLÁM I MALOU ODMĚNU :-)

Pomooooooc s počítačem!!!

10. února 2011 v 10:11
Ahoj, potřebovala bych s něčím pomoct...... 

Na webu jsem si stáhla Star stable 4 ( letní jezdci ) , ovšem to potřebuje cd. V NERU jsem si to nějak udělala jako ten disk a na něj to star stable s těma dokumentama, ovšem to nejde :-( Pořád píše PROSÍM, VLOŽTE CD DO CD MECHANIKY.  A když se cédo spustí, nic se nestane, jen se spustí sám internet a pořád to nabízí nové NERO. Já nevím co stím, prosím, poraďte :-( Dokonce jsem to zkusila i cracknout, ovšem pořád nic :-( 

Prosím, pomocte, odměna Vás nemine! 


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)