Prosinec 2010

Pravidla pro SBéčka

27. prosince 2010 v 11:47

PRAVIDLA PRO SB


jsou...

ŽÁDNÁ !! ( stejně by je nikdo nečet :D )

Samozdřejmě bych byla moc ráda, když bude vác komentářů a tak, ale pokud to Sb nebude splňovat, nic se neděje, pořád bude SBéčko :-)

Diplooom

21. prosince 2010 v 17:55
ahoj! moc bych chtěla opět poděj´kovat Evulíkovi za krásný diplom :-) děkuji, moc se mi líbi :-)Tipněte si!

21. prosince 2010 v 16:50 | tarty

UŽ VE STŘEDU NEBO VE ČTVRTEK JE TU DALŠÍ KOLO SSM ( SHOW SIMÍ MODERÁTOR ) TAKŽE SE UVIDÍ, KDO VYPADNE, A KDO POSTOUPÍ....


:-)

To je zmatek, to je zmatek....

19. prosince 2010 v 12:38

V show SIMÍ MODERÁTOR  je teď opravdu zmatek...takže rovnou k věci....V anketě uvedené pod článkem u komentářů je napsáno, kdo by měl z té show vypadnou.....ale zdá se mi to podivné, protože většina z vás dává hlas WENDY WHITE, což znamená, že jí chcete ze show vyřadit, ale přitom píšete, že je nejlepší, nebo tak něco..... Takže se mi to zdá divný, proto se omlouvám, ale bude tam nová anketa :-)Proto klikněte zde : http://lovesims-dogb.blog.cz/1012/ssm-show-simi-moderator

PS : Te´d to neberte jako urážku, já to chápu , je to spíš jen připomínka, aby nevypadl někdo, koho v show chcete ;-)


DIPLOMY

17. prosince 2010 v 16:27 | Tarty


                               

                                      DIPLOMY

diplík


joojdiploooomkůń

GRATULUJI :-) DOUFÁM, ŽE SE VÁM LÍBÍ :-))


SSM - show simí moderátor

17. prosince 2010 v 16:12 | Tarty - kdo jiný :D
Show

Simí moderátor

hhhhhh
Oh, dobrý den! Moc se omlouvám že vás zdrvím hned tak ze hřbetu koně, ale takováhle malá projížďka na koni je opravdu super! Ale nebojte se, slezu dolů...
s2

Tak, a jsem dole...

s1

Takže bych vám jen chtěla k této show říci, že se jedná o to, kdo bude MODERÁTORKOU soutěže SIMS MISS, která se bude brzo po skončení této show tady na blogu konat. Takže nejenže budete rozhodovat jen podle chování soutěžících, ale tady půjde i o módu! Protože přeci nejde, aby se do SIMS MISS dostal někdo, kdo vypadá jako strašidlo, že ano..ale můsím říct, že bude těžké rozhodovat, protože, tedy podle mě, nikdo jako strašidlo ZATÍM nevypadá :D ;-)

plsky
A jako první soutěžící je...Anette Glephová!
Anette Glephové je 27 let, je svobodná a do této soutěže prý přišla proto, že si mylslí, že by soutěž SIMS MISS moderovat dokázala , jelikož už na nějakých akcích nebo na různých show prý moderovala. Mezi její nejoblíbenější barvy patří modrá, zlatá, červená ale také zelená, ale černá jí také nevadí. Miluje malé hlodavce , hlavně křečky a morčata. Ráda čte knihy , miluje komické filmy které jí rozesmějí a věnuje se také voleyballu a kreslení. POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)

hjng
Další soutěžící je Lola Colinessová!
Je jí 25 let a chtěla by se stát moderátorkou , jelikož si myslí, že je to dost zábavné, a že by to hravě zvládla.Je to herečka v divadle. Mezi její koníčky patří hraní šach, a jízda na kole nebo na bruslích. Miluje všechny barvy na které si jen vzpomenete, ale nejvíce má ráda, jak už jste nejspíše poznali, červenou:-) Za zvířátka má ráda kočky a psi, ale také koňe. Doma má jednu kočku jménem Líza a psa Beníka. POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)
lhjikj
Další je Merry Fione!
Je jí 24 let, studuje na vysoké škole a mězi její koníčky patří basketball , jízda na kolečkovích bruslích , plavání, lyžování + běžkování, a další různé sporty. Miluje halloween a ráda se dívá na záhadné a strašidelné filmy. Na této fotce je zrovna na malé halloweenské párty. Za zvířata má nejradši slony a delfíny, myslí si, že jsou velice krásní a inteligentní, ovšem má nejspíš pravdu ;-) Doma má však jen dvě rybičky :-)) POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)

hgzghh
Další soutežící je..... Claire Fine!
Je jí 23 let, vystudovala vysokou školu a pracuje jako inženýrka.Chtěla by být moderátorkou jelikož se jí moderování dost líbí a myslí si, že její móda také není špatná ;-) Mezi její koníčky patří hra na kytaru, housle a bubny. Také miluje poslouchání hudby, a to hlavně v popovém nebo rockovém stylu. Miluje papoušky, želvy, koně a psi...také kočky.... prostě hooodně zvířat ;-) POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Další je Sandy Flowerová!
Její 24 let, pracuje jako prodavačka v obchodě s módou a tak si myslí, že o
módě toho dost vý a že moderování by jí také nevadilo. Mezi její koníčky patří malování, jída na koni, běžkování a plavaní. Hraje také na kytaru a na klávesy. Učí se hrát na housle. Miluje kočky má doma dokonce tři kočky a dvě koťátka :-) Také by si prý chtěla pořídit psa. POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)


nujnju

A poslední soutěžící je..... Wendy White!
Je jí 25 let, vystudovala vysokou školu a pracuje jako veterinářka. Na pár akcích už trošku moderovala takže si myslí, že to není zas takový problém, a že je to celkem zábavné. Mezi její hobby patří malování, starání se o zvířata, jízda na koni, lyžování, jezdění na kolečkových bruslích, jízda na skateboardu, čtení knih a poslouchání hudby...Hraje na piano a na bicí. Miluje všechny zvířátka, především psy a koně, ale i kočky. Doma chová tři psy a jednoho koně, také má rybičky. Ráda chodí do zoo a do aqua-parku, takže také ráda plave ;-) POKUD JÍ CHCETE DÁT HLAS, HLASUJTE DOLE V ANKETĚ V CELÉM ČLÁNKU! :-)


s1

Tak, a to je pro dnešek konec show! Tak nezapomeňte v celém článku hlasovat v anketě! ;-)

Děkuji moc, že jste navštívily můj blog! Doufám, že se vám první díl této show líbil.Kdyžtak napište komentář. Už se těším na další show! Ahoj! ;-)

Pixelka

17. prosince 2010 v 15:54
Tak tohle je moje pixelka adoptovala jsem si jí na eva-sims.blog.cz  takže děkuji Evulíkovi je to hezká pixelka :-)


TĚŠÍTE SE NA SHOW SIMÍ MODERÁTOR???

13. prosince 2010 v 17:43 | Tarty,kdo jiný? :D

Těšíte se na show SIMÍ MODERÁTOR? :D


Tak hlasujte v anketě která je v celém článku :D :D

Simí moderátorky TOHOTO blogu

5. prosince 2010 v 16:21 | Tarty
Ahoj! Opět zravím....Takže chtěla bych mít tady na blogu takovou simí show. Bude se jmenovat SIMÍ MODERÁTOR a v této show bude několik simek, kteří by se chtěly stát další v uvozovkách moderátorkou tohoto blogu - a to například soutěží ( Sims Miss, atd ) . Nebojte se, nebude te se při téhle show nudit! Protože i VY budete hlasovat kdo ze soutěžících bude moderátorkou/moderátorem !!! Takže budete o tom tak nějak rozhodovat vy.

Jinak tato show by se tu MĚLA objevit během týdne, uvidíme, jak to bude s časem. Něco ze show už mám nafoceného, ale jenom málo věcí. Ale snad se tu objeví brzy.


zdroj tohoto obrázku v tomto článku : google


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)