Říjen 2010

Hry

21. října 2010 v 18:05

A ABY JSTE SE NENUDILY, DALA JSEM Vám sem nějaké ty The sims 2 - Mini hry ;-) :-)

Hry :http://thesims2.ea.com/pets/pets_surprise.php  - Tohle je skládačka se simíkama celkem zábavný!

http://thesims2.ea.com/games/ffsp_minigame/ffsp_minigame.php?pid=FFspMiniGame - Tady zase vytváříte pokoje a dáváte tam simíky - taky zábavný!!

Tak to jsou zatím všechny hry, ale do budoucna určitě nějaké přibidou!!! :-)


Komix-Je to na Vás!!!

12. října 2010 v 14:48
Ano. Je to tak. Chystám se napsat komix.Opravdu. ale nemůžu se rozhodnout! Dřív jsem si jen tak na počítači psala komixi, ale nikdy mě nenapadlo dát je sem, na blog :-) Až teď! ale nemůžu se rozhodnout, co mám napsat, protože nevím, co koho zajímá,co koho baví....a tak! Takže pokud kliknete u tohoto článku na celý článek tak prosím, hlasujte v anketě! Je to jen a jen na Vás!! ;-)ANKETA UKONČENA!!!!


na konec vyhrál pes Aiko

POROTA SOUTĚŽÍ

10. října 2010 v 20:02
Tak. A protože se na tomto blogu konají různé SOUTĚŽE a každému se líbí něco jiného - každý má prostě svůj názor, tak mě napadlo udělat takovou porotu. V porotě budou vždy tři lidé - Já a pak ježtě někdo.


Pravdidla pro Porotu :

Porota musí být zpravedlivá!

Pokud někdo bude v porotě, nesmí se zůžastnit soutěže - Takže to znamená, když třeba budete v porotě u Sims Miss, tak že se té soutěže nemůžete přihlásit. Chápete? :-)

Videa - The sims 2

10. října 2010 v 10:28

Tak.. tady jsem vám dala nějaké ty videa jsou z YOU TUBE a nevím jestli jste je už někdy někde viděly. Ale pokud ne tak se koukněte je to celkem smutný ale dobře nafocený a natočený ;-) Jo a je to ve více kapitolách!!!

P.S A nezapomeňte si pustit zvuk!!!!

Zdroj : Youtube

Kapitola prvníKapitola druhá
A poslední : kapitola třetí ;-)
Konec

Pravidla KAŽDÉ soutěže

9. října 2010 v 16:49 | Já, terča

Takže. Tady je návod, jak se přihlásit do soutěže tady na blogu Lovesims-dogB.blog.cz

PŘIHLÁŠENÍ DO RŮZNÝCH SOUTĚŽÍ

______________________________________________

Pokud se budete chtít přihlásit do některé té SOUTĚŽE, je nutné udělat to takhle:

Pošlete mi na E-mail doganekt@seznam .cz toto:

Vaší přezdívku, kterou jste si zadaly při REGISTRACI.

Vaše registrační číslo

To, s čím chcete soutěžit ( například že mi pošlete fotku vašeho simíka který je do soutěže, nebo něco jiného, v čem se zrovna soutěží ;-) )REGISTRAČNÍ KóD - aneb na co ho potřebuji : Takže, Někomu asi vrtá hlavou, na co jako potřebuji Váš registrační kód? Mno jak už jsem vám některým psala do emailu, tak to musím mít proto, abych věděla, že jste opravdu zaregistrovaní a aby jste tak nějak nepodváděly. Na nic jiného to opravdu není. Takže se ničeho nemusíte obávat :-)

SIMÍK BEZMAJITELOVÍ : Už u Sims Miss . Módní přehlídky simíků jste se MOŽNÁ divily, co je to ten SIMÍK BEZMAJITELOVÍ??? Mno, dá se říci, že simík bezmajiteloví je prostě bez majitele. Ničí není, ale jen tak je v soutěži jako Váš HLAVNÍ SOUPEŘ. Takže buď vyhraje simík s majitelem, nebo simík bez majitele ( simík bezmajitelový) vetšinou je tam do soutěží ale dávat nebudu, ale pro začátek radši ano, aby jste viděly, jak to má být ;-)

Máš smysl pro HUMOR??? :D

9. října 2010 v 13:11 | jááá terča
Zdravím! Napadlo mě, jestli máte nějaký smysl pro HUMOR!!! Pokud ano, můžete se přihlásit do soutěže JÁ MÁM SMYSL PRO......HUMOR!

Do této soutěže buď dáte legrační obrázek z the sims1, 2 a nebo 3, nebo pošlete nějaký vtip který : By neměl někoho urážet
           Neměl by být sprostý!!!!                        
papouch

vopičák

Pokud se chcete do soutěže přihlásit, pošlete mi váš registrační kód který jste dostaly do emailu při registraci a pošlete mi ten obrázek nebo VTIP.

Naco potřebuji váš registrační kód? Váš registrační kˇod potřebuji proto, abych věděla, že jste opravdu zaregistrovaní a ne že jste někdo, kdo si jen tak přijde a udělá si ze všech srandu!!!


DĚKUJI ZA TVOJÍ NÁVŠTĚVU A DOUFÁM, ŽE PŘIJDEŠ ZASE! :)